مشاهده خبر

چهار شنبه 24 خرداد 1402

سوء استفاده سلبریتی‌های داخلی از شهرت علیه منافع ملی!

برنامه وارونگی روز دوشنبه با رد اخبار جعلی و پاسخ به شبهات اتفاقات اخیر ایذه بر آنتن شبکه افق سیما رفت.

1

در ابتدای این برنامه به اخبار جعلی منتشر شده درباره ایران اشاره شد. 
یکی از خبرهایی که ابتدای برنامه عنوان شد، خبر جعلی درباره شهادت یک نیروی انتظامی بود و بخش جعلی آن روایت نحوه شهادت توسط رسانه های معاند بود. خبر دیگر برخورد کسبه با دستفروش ها بود که دادستان ملارد آن را تکذیب کرد. اما یکی دیگر از خبرهای جعلی گفت وگوی رئیس جمهور فرانسه با آقای رئیسی درباره پهبادهای ایرانی در جنگ روسیه واکراین بود که این خبر توسط سخنگوی وزارت خارجه تکذیب شد. در این باره با حنیف غفاری، کارشناس سیاسی صحبت شد. 
غفاری گفت: رسانه های معاند، دشمنان و حلیفانشان از شروع جنگ اکراین، شروع به انجام شانتازهایی علیه قدرت نظام دفاعی ایران کردند تا از این طریق ایران را در افکار عمومی جهان تخریب کنند. هدف اصلی طرف مقابل هم این است که این توان و قدرت مشروع را به گونه ای جلوه دهد که گویا در این جا یک رابطه نانوشته و یا پنهانی ناظر بر برهم زدن صلح و امنیت جهانی وجود دارد.
در بخش شبهات فرامتن،  محمد قادری، سردبیر نورنیوز درباره شبهات اتفاقات ایذه و به شهادت رساندن نیروی نیروانتظامی در چند روز اخیر همچنین روایت های نادرست و دروغ رسانه های فارسی زبان معاند توضیحاتی ارائه کرد. 
وی در این باره گفت: در واقع این رسانه ها به دنبال بازتولید اتفاقاتی هستند که آخرین نمونه اش را در پاییز سال 1401 داشتیم. رسانه های معاند به دستور اتاق فکرهای غربی –صهیونیستی به دنبال بازتولید فضای جدیدی هستند که جامعه کم کم به سمت التهاب، اغتشاش و آشوب برود تا آن آرامش و ثباتی که از پس یک مرحله سنگین بعد از چند ماه به کشور و مردم برگشته را ملتهب بکنند.
قادری اذعان کرد : سال 1401 طلایی‌ترین سال جمهوری اسلامی از نظر صادرات بوده است و تقریبا 70 درصد آن برای صادرات غیر نفتی بوده است. کشور اگر درگیر این اغتشاشات نمی شد؛ یک 6 ماهه کاملا طلایی در حوزه معیشت و اقتصاد داشتیم. بنابراین این برنامه ریزی برای اغتشاشات 1401 کاملا معنادار و هدفمند است.
قادری در بخش دیگری از این گفت  وگو به سلبریتی‌ها و موضع‌گیریشان نسبت به اتفاقات اخیر  کشور گفت: سلبریتی‌های داخل کشور از شهرت خود بر علیه منافع ملی استفاده کردند این در حالیست که جوامع غربی با وجود شعار آزادی بیان، بیشترین و سخت‌ترین برخوردها را با سلبریتی‌هایی انجام می‌دهند که در مسائل دروغ و خلاف واقع اظهار نظر می‌کنند.
وی افزود: رسانه‌های معاند پس از هر آرامش و گشایش سیاسی و اقتصادی در ایران با یک برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده و مشخص شروع به فتنه انگیزی می‌کنند و در این بین نقش بازیگران فریب خورده داخلی در این فتنه ها به خوبی مشخص است. 
به گفته او، جمهوری اسلامی با این افراد مماشات می‌کند و اتفاقا نباید این کار را انجام بدهد بلکه باید با این اشخاص برخورد شود زیرا این سلبریتی‌ها در میان مردم مرجعیت دارند و جامعه و افکار عمومی را با حرف‌های دروغ و غیرواقعی درگیر مسائل دروغ و اذهانشان را منحرف می کنند..

آخرین اخبار

عملیات وعده صادق؛ فراتر از آنچه در ظاهر می‌بینیم «سرزمین ستاره‌ها»؛ ایرانگردی توأمان با شرکت در جلسات قرآنی رویکرد روزآمد سفرنامه قرآنی «سرزمین ستاره‌ها» راستگرایان دینی در آمریکا و اسرائیل و مسئله جنگ غزه راهکاری مردمی برای تحریم کالاهای اسرائیلی وقتی کار هنرمندان ایرانی تازه شروع شده است راز قدس در روایت فتح زمانی برای آخرین دانه‌های این ساعت شنی همه تصمیم‌ها در واشنگتن گرفته می‌شود مسئله جامعه امروز اخلاق است فضای مجازی و دیکتاتورهای مدافع آزادی بیان! خروش یک ملت «به افق فلسطین» آیا آمریکا از حمله به کنسولگری ایران اطلاع داشت؟ ترور چهره‌های شاخص؛ پروژه‌ای صهیونیستی که هیچ وقت جواب نداده است پیکره 7 ساله «وقت سحر» را حفظ کرده‌ایم/ برنامه‌ای با مشارکت مرکز نهضت شبکه افق به حواشی یک توییت واکنش نشان داد/ انتشار توسط ضد انقلاب چرا اسرائیل اینگونه طغیان‌گری می‌کند؟ پاسخ سریع و محکم یا مدیریت هوشمندانه میدان؟ اولین گلوله را صهیونیست‌ها شلیک کردند نگاهی به برنامه رمضانی شبکه افق با کارشناس «وقت سحر» هماهنگی بین جهاد اسلامی و حماس در بحبوحه جنگ تفرقه صهیونیست‌ها همه اینها بچه مسجدی هستند برنامه‌های سحرگاهی حساس و لب تیغی هستند مقاومت از کشورهای عربی نا امید شده است دهه هشتادی‌ها و مسئله فلسطین؛ نگاه فانتزی یا آرمان‌خواهی متفاوت با نسل گذشته؟ سرانجام آمریکا هم زانو زد چرا مسئله فلسطین کلید رمزآلود فرج است؟ پویشی برای افطار مردمِ در حصار کمپینی برای اخراج اسرائیل از کمیسیون مقام زن سازمان ملل مستندهای متنوع افق در آستانه عید نوروز جنگ غزه را نشانه ظهور ندانیم مردی که همه برای ترورش همدست شدند! سفره‌داران مهمان «همسفره» می‌شوند جوانانی که هر طور هست به مردم غزه غذا می‌رسانند پویش «همسفره» آغاز شد/ مهربانی را آسان بگیریم و هم‌سفره شویم! مردی برای همه فصل‌های مقاومت «همسفره» ویژه برنامه افطار شبکه افق شد / تدارک رمضانی افق ترویج جلسات خانگی قرآنی همراه با ایرانگردی/ «سرزمین ستاره‌ها» روی آنتن رمضان 12 سال غفلت ایران از سوریه! مروری بر پرونده مافیا خودرو در «کافه مستند» شبکه افق رمضان شبکه افق با مستندهای متنوع از دفاع مقدس در ایران تا جنگ در غزه مستندسازی جنایات اسرائیل برای فردایی نزدیک رقابت در رخداد تاریخی مردی که اشتباه اخوان المسلمین را تکرار نکرد رهبران ضد استعماری جهان در «رهبران استقلال»/ مسیر آزادی کم هزینه نیست ابر معامله‌ای که مذاکرات آتش بس بهانه آن است! سریال «عاشورا» روایتگر لشکر ۳۱ عاشورا به افق رسید «بی بی» از جان اسرائیل چه می‌خواهد؟! روایت ظرفیت‌های اقتصادی کشور در مستند «گنج شایگان»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها