مشاهده خبر

شنبه 27 آبان 1402

پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه در شبکه افق

برنامه‌های مختلفی طی هفته با موضوعات اجتماعی، فرهنگی، و سیاسی از شبکه افق سیما پخش می‌شود که محور اصلی آنها، «به افق فلسطین» و پوشش زنده تحولات و تحلیل جنگ غزه خواهد بود.

0

بر این اساس، برنامه به افق فلسطین، هر روز ساعت ۲۰ روی آنتن می‌رود.

این برنامه به تحلیل و بررسی طوفان الاقصی و اتفاقات و تحولات پس از آن می‌پردازد و از کارشناسان، تحلیلگران و با شخصیت‌های معروف متعدد با سلایق سیاسی مختلف به گفت‌گو می‌نشیند.

تاکنون چهره‌های مشهور و اصحاب سیاست، فرهنگ، ورزش، هنر و اقتصاد از طیف‌های مختلف سیاسی در این برنامه حضور یافته‌اند.

اجرای به افق فلسطین را در شب‌های مختلف، سید حسین حسینی و المیرا شریفی مقدم بر عهده دارند.

در لابلای گفت‌وگوها نیز گزارش‌های زنده خبرنگاران اختصاصی شبکه افق از مناطق مختلف غزه پخش می‌شود، همچنین تولیدات خبرنگاران صدا و سیما در جنوب لبنان همراه با ارتباط زنده با این منطقه، از دیگر بخش‌های برنامه است.

روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 برنامه «فرامتن» روی آنتن شبکه افق می‌رود؛ موضوع این تحلیل اخبار و موضوعات روز کشور در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است و برای این منظور، از نمایندگان مجلس، کارشناسان و برخی مسئولان وزارتخانه‌ها و نهادهای عمومی، دعوت به حضور در برنامه شده یا به صورت تلفنی با آنها گفت‌وگو می‌شود.

غیر از این، برنامه «انارستان» هم ساعت 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه افق پخش خواهد شد.

این برنامه درباره سبک زندگی براساس طب سنتی است و با حضور پزشکان و متخصصان این حضور، به مسائل گوناگون از جمله انواع غذاهای مناسب، ورزش‌های ساده خانگی برای زندگی سالم، راهکارهای پیشگیری و درمان بیماری‌ها با اتکا به شیوه‌های طب ایرانی و سنتی پرداخته می‌شود.

آخرین اخبار

او مردم را باور داشت و مردم هم او را همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم زندگی شهدا تجلی شهادتشان است نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما او که شهید خدمت بود و خادم جمهور او به تک تک ایرانیان توجه دارد «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور رازهای زندگی مرد موشکی ایران نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی سریالی از کره جنوبی به افق رسید! پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید» آنهایی که باید از مالیات بر عایدی سرمایه بترسند! سرانجام اعتراضات دانشجویی در آمریکا چه خواهد شد؟ نقش انسان – رسانه‌ها در پوشش واقعیت‌ها هفته‌ای پر از مستندهای جذاب در شبکه افق امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه‌ای دو سویه در جامعه اسلامی چرا اعتراضات دانشجویی آمریکا به خشونت کشیده شد؟ از احیای معاونت پرورشی تا راهکار دولت برای جبران کمبود 203 هزار معلم پیش‌بینی فیلسوف مشهور روس از آینده جنگ غزه «جعبه سیاه» آدم‌ها رو می‌شود/ چالش‌هایی که گاهی از دست مهمان برنامه در می‌رود بایدن چه خواهد کرد؟ همه چیز درباره آقای نادر حزب دموکرات و مصادره به مطلوب اعتراضات دانشجویی در آمریکا میراث حاج نادر و افق‌های نو در آمریکا پخش «در مرز غبار آلود» از افق / روایتی متفاوت از نادر طالب‌زاده

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها