مشاهده خبر

پنج شنبه 25 آبان 1402

بنگاه‌داری بانک‌ها و پشت پرده فروشگاه‌های بزرگ لوازم خانگی

رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران گفت: پشت فروشگاه‌های بزرگ فروش لوازم خانگی بانک‌ها هستند و بدون پشتوانه بانک نمی‌توان چنین زمین‌هایی با مساحت ۲۰ هکتار در یک منطقه از تهران خریداری کرد.

0

برنامه فرامتن با موضوعات فرهنگی و اجتماعی روز چهار شنبه از شبکه افق پخش شد.

در بخش خبرهای خوب به این خبرها اشاره شد: واگذاری ۲۵ هزار هکتار برای پرورش میگو در هرمزگان، راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی در ۱۵ روستای زنجان، احیای کارگاه آجرپزی آبدانان، افزایش پنجاه هکاری گلخانه‌های چهارمحال و بختیاری، بهره‌برداری سینما سیمرغ در بوکان، احداث ۱۰ سالن ورزشی در هرمزگان، احداث دهکده گردشگری دشت بهشت در قم

در بخش بعدی این برنامه به موضوع خانواده و فعالیت‌های مجمع ملی خانواده و باحضور سیدمحمد حسین چاوشیان، دبیر مجمع ملی خانواده پرداخته شد.

وی گفت: خانواده تراز در سه سطح تشکیل، تحکیم و تعالی خانواده بر گرفته از دیدگاه مقام معظم رهبری است.

وی افزود: متاسفانه نگاه ما به خانواده تک ساحتی است اما در مجمع ملی خانواده ما نگاه جامعی به خانواده داریم و تلاش می‌کنیم همه جانبه به خانواده نگاه کنیم و ماموریت‌های خود را انجام دهیم.

در بخش میز اصلی این برنامه به مشکلات صنف لوازم خانگی و فروشندگان آن و با حضور اکبر پازوکی، رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران به عنوان مهمان برنامه پرداخته شد.

وی گفت: ما گرانی در هر موضوع و صنفی داریم اما گران‌فروشی نداریم. همان‌قدر که قدرت خرید مردم تنزل پیدا کرده است قدرت خرید فروشگاه‌دار هم تنزل پیدا کرده است.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که در صنف ما وجود دارد، تبلیغاتی است که در سطح شهر وجود دارد و مردم را از رفتن به فروشگاه‌های مختلف برحذر کرده و همه کالاها را در یک فروشگاه می‌فروشند.

پازوکی گفت: ما تا سال ۱۳۹۶ وضعیت خوبی داشتیم و با هر ترتیبی می‌توانستیم خرید خود را اعتباری تهیه کرده و به دست مردم برسانیم اما از سال 97 به بعد گرفتاری‌ها شروع شد و واردات به یکباره متوقف شد.

وی گفت: در گذشته با صد میلیون تومان می‌شد یک جهیزیه کامل تهیه کرد اما امروز فقط یک یخچال هفتاد میلیون تومان است.

وی افزود: فروشگاه‌های بزرگ به ما ضربه می‌زنند. آنها با قسطی فروشی و کارهایی که انجام می‌دهند باعث شدند که به کسب‌وکارهای ما آسیب وارد شود.

رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران گفت: پشت فروشگاه‌های بزرگ فروش لوازم خانگی بانک‌ها هستند و بدون پشتوانه بانک نمی‌توان همچین فروشگاه‌هایی با مساحت ۲۰ هکتار در یک منطقه از تهران خریداری کرد.

آخرین اخبار

همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم زندگی شهدا تجلی شهادتشان است نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما او که شهید خدمت بود و خادم جمهور او به تک تک ایرانیان توجه دارد «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور رازهای زندگی مرد موشکی ایران نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی سریالی از کره جنوبی به افق رسید! پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید» آنهایی که باید از مالیات بر عایدی سرمایه بترسند! سرانجام اعتراضات دانشجویی در آمریکا چه خواهد شد؟ نقش انسان – رسانه‌ها در پوشش واقعیت‌ها هفته‌ای پر از مستندهای جذاب در شبکه افق امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه‌ای دو سویه در جامعه اسلامی چرا اعتراضات دانشجویی آمریکا به خشونت کشیده شد؟ از احیای معاونت پرورشی تا راهکار دولت برای جبران کمبود 203 هزار معلم پیش‌بینی فیلسوف مشهور روس از آینده جنگ غزه «جعبه سیاه» آدم‌ها رو می‌شود/ چالش‌هایی که گاهی از دست مهمان برنامه در می‌رود بایدن چه خواهد کرد؟ همه چیز درباره آقای نادر حزب دموکرات و مصادره به مطلوب اعتراضات دانشجویی در آمریکا میراث حاج نادر و افق‌های نو در آمریکا پخش «در مرز غبار آلود» از افق / روایتی متفاوت از نادر طالب‌زاده پخش مستند‌هایی با موضوعات اجتماعی، فرهنگی و تاریخی از شبکه افق

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها