مشاهده خبر

یک شنبه 7 خرداد 1402
برنامه‌های تلویزیونی این هفته شبکه افق

«هم آهنگ» با افق برای «وارونگی» 360 درجه‌ای!

برنامه‌های مختلفی طی هفته با موضوعات اجتماعی، فرهنگی، طب سنتی و سیاسی از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

0

«360 درجه» یکی از برنامه‌های تلویزیونی افق است که روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه این هفته ساعت 18 با موضوع سواد رسانه‌ای، پخش می‌شود.

ساعت 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه برنامه تلوزیونی «انارستان» با موضوع طب سنتی روی آنتن می‌رود و در آن به سوالات مختلف بینندگان در زمینه طب سنتی ایرانی پاسخ داده می‌شود.

از دیگر برنامه‌های شبکه افق، «وارونگی» است که با هدف پاسخ به شبهات و شایعات مطرح شده در فضای مجازی روزهای شنبه تا سه شنبه ساعت 21 پخش خواهد شد.

«خونه خودتونه» عنوان برنامه دیگری از شبکه افق است که با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت 17 بر آنتن این شبکه نقش می‌بندد.

«فرامتن» نام برنامه دیگر افق است که با موضوع تحلیل اخبار و موضوعات روز کشور در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، به صورت زنده از شنبه تا چهارشنبه ساعت 19 روی آنتن می‌رود.

یکی دیگر از برنامه‌های قدیمی و پر مخاطب شبکه افق برنامه «جهان آرا» است که در روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 22 پخش می‌شود.

یکشنبه ساعت 22 برنامه «نقش جهان» با محوریت بررسی، مرور و تحلیل رویدادهای سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در عرصه بین‌المللی از شبکه افق پخش خواهد شد و از دیگر برنامه های این شبکه، برنامه اقتصادی «عیار» است که سه‌شنبه ها ساعت 22 روی آنتن می‌رود.

برنامه جذاب دیگری که شبکه افق برای مخاطبین خود تدارک دیده است، «هم آهنگ» با موضوع سرودهای نوجوانان است که چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته ساعت 22 از شبکه افق پخش می‌شود.

«با هم وطن» برنامه جدیدی از شبکه افق است که روایتی از کار خیر گروه‌های مردمی در سطح جامعه را به نمایش می‌گذارد.

چهارشنبه تا جمعه این هفته برنامه دیگری از این شبکه با عنوان «مرغ همسایه» ساعت 20 پخش می‌شود؛ این برنامه به شکلی تلاش می‌کند تا فضای شورای امنیت سازمان ملل را نشان دهد. آقای ذکریایی مدیر جلسه شورای امنیت است و به فراخور موضوع افرادی که در اطراف او نشسته‌اند نماینده به قول معروف ابر قدرت‌هایی هستند که فکر می‌کنند تمام جهان در دست آنهاست.

 

آخرین اخبار

عملیات وعده صادق؛ فراتر از آنچه در ظاهر می‌بینیم «سرزمین ستاره‌ها»؛ ایرانگردی توأمان با شرکت در جلسات قرآنی رویکرد روزآمد سفرنامه قرآنی «سرزمین ستاره‌ها» راستگرایان دینی در آمریکا و اسرائیل و مسئله جنگ غزه راهکاری مردمی برای تحریم کالاهای اسرائیلی وقتی کار هنرمندان ایرانی تازه شروع شده است راز قدس در روایت فتح زمانی برای آخرین دانه‌های این ساعت شنی همه تصمیم‌ها در واشنگتن گرفته می‌شود مسئله جامعه امروز اخلاق است فضای مجازی و دیکتاتورهای مدافع آزادی بیان! خروش یک ملت «به افق فلسطین» آیا آمریکا از حمله به کنسولگری ایران اطلاع داشت؟ ترور چهره‌های شاخص؛ پروژه‌ای صهیونیستی که هیچ وقت جواب نداده است پیکره 7 ساله «وقت سحر» را حفظ کرده‌ایم/ برنامه‌ای با مشارکت مرکز نهضت شبکه افق به حواشی یک توییت واکنش نشان داد/ انتشار توسط ضد انقلاب چرا اسرائیل اینگونه طغیان‌گری می‌کند؟ پاسخ سریع و محکم یا مدیریت هوشمندانه میدان؟ اولین گلوله را صهیونیست‌ها شلیک کردند نگاهی به برنامه رمضانی شبکه افق با کارشناس «وقت سحر» هماهنگی بین جهاد اسلامی و حماس در بحبوحه جنگ تفرقه صهیونیست‌ها همه اینها بچه مسجدی هستند برنامه‌های سحرگاهی حساس و لب تیغی هستند مقاومت از کشورهای عربی نا امید شده است دهه هشتادی‌ها و مسئله فلسطین؛ نگاه فانتزی یا آرمان‌خواهی متفاوت با نسل گذشته؟ سرانجام آمریکا هم زانو زد چرا مسئله فلسطین کلید رمزآلود فرج است؟ پویشی برای افطار مردمِ در حصار کمپینی برای اخراج اسرائیل از کمیسیون مقام زن سازمان ملل مستندهای متنوع افق در آستانه عید نوروز جنگ غزه را نشانه ظهور ندانیم مردی که همه برای ترورش همدست شدند! سفره‌داران مهمان «همسفره» می‌شوند جوانانی که هر طور هست به مردم غزه غذا می‌رسانند پویش «همسفره» آغاز شد/ مهربانی را آسان بگیریم و هم‌سفره شویم! مردی برای همه فصل‌های مقاومت «همسفره» ویژه برنامه افطار شبکه افق شد / تدارک رمضانی افق ترویج جلسات خانگی قرآنی همراه با ایرانگردی/ «سرزمین ستاره‌ها» روی آنتن رمضان 12 سال غفلت ایران از سوریه! مروری بر پرونده مافیا خودرو در «کافه مستند» شبکه افق رمضان شبکه افق با مستندهای متنوع از دفاع مقدس در ایران تا جنگ در غزه مستندسازی جنایات اسرائیل برای فردایی نزدیک رقابت در رخداد تاریخی مردی که اشتباه اخوان المسلمین را تکرار نکرد رهبران ضد استعماری جهان در «رهبران استقلال»/ مسیر آزادی کم هزینه نیست ابر معامله‌ای که مذاکرات آتش بس بهانه آن است! سریال «عاشورا» روایتگر لشکر ۳۱ عاشورا به افق رسید «بی بی» از جان اسرائیل چه می‌خواهد؟! روایت ظرفیت‌های اقتصادی کشور در مستند «گنج شایگان»

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها