مشاهده خبر

شنبه 16 اردیبهشت 1402

برنامه‌های افق در هفته جاری

شبکه افق با برنامه‌های متنوع در هفته جاری مهمان خانه مخاطبین می‌شود.

1

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، در هفته سوم اردیبهشت شبکه افق مجموعه‌ای از برنامه‌ها را در جدول پخش برنامه‌های خود قرار داده است.

برنامه‌های شبکه افق در هفته جاری شامل برنامه طب سنتی «انارستان» با موضوع طب سنتی است که شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 پخش می‌شود.

برنامه دیگر شبکه «خونه خودتونه» است که با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 بر آنتن شبکه افق نقش می‌بندد.

«فرامتن» نام برنامه دیگری با موضوع تحلیل اخبار و موضوعات روز کشور در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است که در ساعت 19:30 پخش می‌شود.

«جهان آرا» نام یکی از برنامه‌های قدیمی و پر مخاطب شبکه افق است که در روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 22 بر آنتن شبکخه افق قرار می‌گیرد.

«عیار» نام برنامه اقتصادی شبکه است که در سه‌شنبه ساعت 22 بر آنتن شبکه افق نقش می‌بندد.

برنامه «نقش جهان» با موضوع بین‌الملل و تحلیلی و بررسی موضوعات این حوزه یکشنبه ساعت 22 پخش خواهد شد.

«360 درجه» نام برنامه دیگر شبکه افق با موضوع سواد رسانه‌ای است که چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته ساعت 23:30 پخش می‌شود.

«سرباز حاج قاسم» نام مسابقه‌ای نظامی است که شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش می‌شود.

برنامه جذاب دیگری که شبکه افق برای مخاطبین خود تدارک دیده است، مسابقه «هم آهنگ» با موضوع سرود نوجوانان است که چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه این هفته ساعت 22 از شبکه افق پخش می‌شود.

سری جدید مسابقه تاریخی سیاسی «رخداد» هم پنجشنبه و جمعه ساعت 21 پخش خواهد شد.

آخرین اخبار

مجموعه مستند «یکی بود یکی نبود» روی آنتن شبکه افق / قصه فراموش نشدنی آدم‌ها برنامه «انتخاب ایران» برای کمک به انتخاب آگاهانه و خردمندانه مردم است آنچه باید تا حکمرانی کارآمد پدیدار شود نتانیاهو همه چیز را باخته است؛ هم جنگ و هم کابینه خودش نظرسنجی برنامه «به افق فلسطین» طنین دعای پرفیض عرفه در کربلا از شبکه افق دولت رئیسی، الگویی برای منتخبان جمهور دیدگاه‌های مسعود پزشکیان در مورد فلسطین فصل پنجم «بزرگراه همت» به آنتن افق رسید پخش «بزرگ راه همت» و «برسد به دست رئیس جمهور» این هفته از شبکه افق دولتی که در فسادستیزی متفاوت بود بررسی دغدغه ذهنی پسرها در مستند «صفر یک» «دومینو» با موضوع همزیستی انسان و سگ روی آنتن می‌رود نقشه‌هایی که غرب برای غرب آسیا داشت اسرائیل در هراس از پاسخ سخت حزب الله زمینه‌سازی برای ظهور در برنامه «بزرگراه همت» صله‌رحم و نماز اول وقت مهم‌ترین خصیصه اخلاقی برادرم بود مستند «جنون هسته‌ای» با افشای اسنادی از نتانیاهو به افق رسید پیشرفت خیره‌کننده‌ هسته‌ای ایران تنها در 3 سال چرا آمریکا برای آتش بس در غزه به تکاپو افتاده است؟ فصل پنجم مستند «بزرگراه همت» رونمایی شد تاکتیک‌ها و تکنیک‌های انتخاباتی؛ از غرب تا ایران هزینه و فایده مقاومت بیشتر است یا سازش؟ تحول حوزه سلامت در دوران شهید جمهور شدت گرفتن جنگ در غزه و تهدید پوشالی اسرائیل برای حمله به لبنان مستند «بدون حکم» روی آنتن شبکه افق سیما شورایی که اصولا سفارش قبول نمی‌کند! بررسی عملکرد شورای نگهبان در شبکه افق روایت سفرهای استانی شهید جمهور در مستند «آن سوی سفر» آیا نتانیاهو باز هم اشتباه خواهد کرد؟ روایت سفرهای استانی شهیدجمهور در مستندهای افق «به نام قانون» به میز نقد کافه مستند رسید وقتی استاندارد «استاندارد» ایران بالاتر رفت وقتی مردم پای نظام جمهوری اسلامی هستند دولتی که دو گانه دیپلماسی و میدان را از بین برد ورود دوباره ایران به فضا با روی کار آمدن دولت رئیسی وقتی هیچ کس به آمریکا اعتماد ندارد دنیایی نو به نام «عصر خمینی» حقیقت صهیونیسم از زبان خاخام‌های یهودی آمریکایی مردم زمان شاه هم از اسرائیل نفرت داشتند تلاش افق برای پوشش اخبار شهید جمهور شهید رئیسی مصداق سیاست‌ورزی الهی و مردم‌سالاری دینی بی نظمی جهانی برای حمایت از اسرائیل! نظم نوین جهانی و افول هژمون آمریکا شهید رئیسی؛ الگویی برای همه آنها که قصد خدمت دارند نقش مهم شهید امیرعبداللهیان در تعاملات خارجی ایران روایت «تنهایی» همسران شهدا آداب و رسوم اقوام ایرانی را در مستند «پارسین» تماشا کنید شهید رئیسی از زبان برادر نقشه راهی که دولت سیزدهم نوشته است

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها