مشاهده خبر

یک شنبه 10 اردیبهشت 1402

ویژه برنامه‌ای برای مجاهد انقلاب

ویژه برنامه آقای نادر به مناسبت سالگرد فوت حاج نادر طالب‌‎زاده از شبکه افق پخش می‌شود.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، «آقای نادر» عنوان برنامه شبکه افق سیما به مناسبت سالگرد حاج نادر طالب زاده است؛ برنامه‌ای که قرار است همراه با پخش تصاویر دیده نشده از حاج نادر برای اولین بار از شبکه افق پخش شود.

این برنامه در 3 قسمت به محورهایی همچون شاگرد پروری و معلمی حاج نادر، شخصیت او در دوران دفاع مقدس و بُعد بین‌المللی و موضوع افق نو مرحوم طالب زاده می‌پردازد.

از مهمانان این برنامه محسن مقصودی برنامه ساز تلویزیون، حمید جوادی مستند ساز، مرضیه هاشمی خبرنگار و غلامرضا منتظمی، دبیر کنفرانس بین‌المللی افق‌نو اشاره کرد.

«آقای نادر» به تهیه‌کنندگی مصطفی فتاحی و کارگردانی حمید جواد در قالب یک برنامه گفت وگو محور قرار است از شنبه تا دوشنبه این هفته ساعت 21 روانه آنتن شبکه افق می‌شود.

حمید جوادی کارگردان ویژه برنامه «آقای نادر» گفت: «آقای نادر» از این کلیدواژه حاج نادر انتخاب شد که می‌گوید: من سربار نیستم، بلکه سرباز هستم. با توجه به وضعیتی که در جامعه حاکم است، وجود چنین شخصیت‌هایی غنیمت است.سعی کردیم در «آقای نادر» در قسمت اول و دوم بیشتر به شخصیت‌ ایشان بپردازیم.

وی افزود: در فرم برنامه‌سازی تلویزیونی ما از آن قالب گفت‌وگومحور که مرسوم است، خارج شدیم و سعی کردیم همان نگاه حاج نادر را در فرم و محتوا برنامه پیاده‌سازی کنیم. حاج نادر برای مخاطب اهمیت زیادی قائل بود و فرم برنامه را از حالت برنامه گفت‌وگومحور به نگاه مستند‌سازی خودش سوق می‌داد. این نگاه مستند‌سازی در برنامه‌های ترکیبی ریسک‌پذیر و دشوار است.

کارگردان «آقای نادر» تاکید کرد: یکسری راش‌هایی برای نخستین‌بار در این برنامه به تصویر کشیده می‌شود که قابل توجه است؛ به طور مثال ایشان در دورانی که در بیمارستان مشغول سیر درمانی خود بود، جلساتی با افرادی همچون وحید جلیلی درباره موضوعات متنوعی داشت که از حیث برنامه‌سازی تلویزیونی مهم به حساب می‌آید.

وی یادآور شد: حاج نادر احتیاج به تعریف و تمجید دیگرانی همچون بنده ندارد، چرا که در طول حیات خود تریبون داشت و تلاش‌های زیادی برای اثبات افکار خود داشت. حرف‌های زیادی طی این مدت مطرح کرد.

آخرین اخبار

رئیسی، استاد برجسته حوزه علمیه و مرد خستگی‌ناپذیر کار جهادی مردان دیپلماسی و میدان انتخاب مردم شخصی مثل رئیسی است او مردم را باور داشت و مردم او را همسویی دیپلماسی و میدان در دولت سیزدهم زندگی شهدا تجلی شهادتشان است نقش گردان شناسایی در آزادسازی خرمشهر با مستند «تنها نترس بدون سلاح» مردم دیگر تفاوت رئیس جمهور مردمی با دیگران را فهمیده‌اند شهید رئیسی و جدیت در خدمت راز شهادت آن مرد که اهل خدمت بود روایتی دیگر از شهادت آیت‌الله رئیسی از زبان فرماندهان سابق نظامی در شبکه افق کادر پروازی شهادت را بیشتر بشناسید «میدان دیپلماسی» روایتی از حضور شهید رئیسی در سفر به نیویورک ویژه برنامه شهید جمهور از شبکه افق سیما او که شهید خدمت بود و خادم جمهور او به تک تک ایرانیان توجه دارد «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی در مدح امام رضا (ع) سرمایه اجتماعی در ایران و میزان مشارکت در انتخابات مجلس خبرنگار انگلیسی: آسانژ 23 ساعت در روز شکنجه می‌شد کشورهای حوزه بالکان و جنگ غزه هفته جمعیت همراه با مستندهای شبکه افق مستند «رویای بزرگ» از قاب شبکه افق تولید کوچک مقیاس؛ پیشنهادی برای مردمی‌سازی اقتصاد در افق تمدن اسلامی نگاهی نو به اعتراضات دانشجویی در آمریکا کتابی درباره تنها شهید اروپایی دفاع مقدس مقاومت نبرد رسانه‌ای را هم بُرده است از نمایشگاه کتاب تا نظارت بر فیلم‌های سینمایی در گفت‌وگو با وزیر ارشاد حضور یمنی‌ها با دست پُر در نمایشگاه کتاب تهران مستند «سلام به آینده» روایتی از سبک تربیتی مهارت‌ محور رازهای زندگی مرد موشکی ایران نگاهی به مستند «غیر رسمی ۶» / همراه با رهبری در راهروهای کتاب «میدون خراسون» برنامه‌ای با حضور ستارگان موسیقی سریالی از کره جنوبی به افق رسید! پخش مستندهایی با محوریت جمعیت در شبکه افق ساترا نگهبان پناهگاه‌های فرهنگی بازدارندگی؛ ویژگی اصلی قانون عفاف و حجاب گفت‌وگوی به افق فلسطین با خانواده‌ای که از غزه آمده‌اند «شب بخیر آمریکا» روایتی از اعتراضات دانشجویی در غرب گرامی‌داشت روز هلال احمر با «نشان امید» آنهایی که باید از مالیات بر عایدی سرمایه بترسند! سرانجام اعتراضات دانشجویی در آمریکا چه خواهد شد؟ نقش انسان – رسانه‌ها در پوشش واقعیت‌ها هفته‌ای پر از مستندهای جذاب در شبکه افق امر به معروف و نهی از منکر؛ فریضه‌ای دو سویه در جامعه اسلامی چرا اعتراضات دانشجویی آمریکا به خشونت کشیده شد؟ از احیای معاونت پرورشی تا راهکار دولت برای جبران کمبود 203 هزار معلم پیش‌بینی فیلسوف مشهور روس از آینده جنگ غزه «جعبه سیاه» آدم‌ها رو می‌شود/ چالش‌هایی که گاهی از دست مهمان برنامه در می‌رود بایدن چه خواهد کرد؟ همه چیز درباره آقای نادر

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها