فراخوانی برای سلام به آینده


مجموعه مستند سلام به آینده طی فراخوانی آمادگی خود را برای دریافت سوژه‌های مردمی اعلام کرد.به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، مجموعه مستند «سلام به آینده» نام یکی از تولیدات شبکه افق با موضوع نوجوانانی که دست به کارهای بزرگ زده‌اند در این ایام به فصل دوم خود رسیده است و در بخش تولید قرار داد.

حال عوامل این برنامه طی فراخوانی آمادگی خود را برای معرفی سوژه‌های مردمی به منظور استفاده در فصل دوم این مجموعه مستند اعلام کرده‌اند.

قاسم قاسمی تهیه‌کننده این مستند ضمن توضیحاتی در مورد فصل دوم «سلام به آینده اینگونه بیان می‌کند: سلام به آینده روایتی از مهارت‌های علمی، شغلی و هنری فرزندان 7 تا 17 سال ایران عزیز و تلاش‌هایی که خانواده‌های ایرانی برای آینده فرزندانشان و پیشرفت آنها صورت می‌دهند. ما به سراغ فرزندان ایران چه دختر و چه پسر می‌رویم بدون در نظر گرفتن قومیت‌ها و به دنبال آن هستیم تا در نهایت به الگویی برای خانواده‌های ایرانی برسم که ارتباطی هم با قدرت مالی خانواده‌ها ندارد.

وی در مورد فراخوان اینگونه بیان می‌کند: پس از اتمام فصل اول ما با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شدیم و طبق صحبت با شبکه افق به این نتیجه رسیدیم که فصل دوم را نیز تولید کنیم. لذا از خانواده‌های ایرانی خواهشمندیم اگر فرزندانشان دارای مهارت‌های مختلف هستند را به ما از طریق آیندی «@ara_media» در درگاه پیامرسان‌های داخلی و همچنین شماره تلفن‌های 09059748006  به ما معرفی کنند.

قاسمی در ادامه تاکید کرد: شعار ما در خانواده سلام به آینده شناخت و ترویج مهارت‌های کودکان و نوجوان به وسعت ایران است و تلاش ما این است تا این الگوها را در جامعه ایجاد کنیم.

نظرات

برای نوشتن نظر ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید

از حمایت شما متشکرم!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اخبار مرتبط

مستند نسل بعدی انقلاب در شبکه افق سیما

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، موضوع مهمی که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی هم موردتوجه امام خمینی (ره) بود، توجه به آینده انقلاب با نگاه دوراندیشانه...

منتشر شده در ۱ سال پیش
مستند تلویزیون باید خانواده‌ها را به تربیت مهارت‌محور تشویق کند

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مجموعه مستند سلام به آینده با موضوع الگوهای موفق از نوجوانان ماهر در جدول پخش شبکه افق سیما جای گرفته است. موضوع مهم...

منتشر شده در ۱ سال پیش