مدیر جدید شبکه افق معرفی شد


معاون سیما در حکمی "صادق یزدانی" را به مدیریت شبکه افق منصوب کرد.به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، محسن برمهانی معاون سیما طی حکمی صادق یزدانی را به مدیریت شبکهافق منصوب کرد. 

در حکم معاون سیما خطاب به یزدانی آمده است؛ شبکه افق وظیفه دارد ضمن تبیین گفتمان انقلاب اسلامی درعرصه‌های مختلف، نسبت به افزایش بصیرت انقلابی و بیان سبک زندگی ایرانی اسلامی بر اساس بیانیه گام دومانقلاب، اقدامات مؤثری را برنامه ریزی و به نحو شایسته‌ای اجرا کند. این وظیفه خطیر باید هوشمندانه، حرفه‌ای و باطرح و فرم جذاب برای مخاطبان همراه باشد.

در این حکم بر معرفی جامع دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی و پوشش رسانه‌ای به فعالیت‌های اجتماعی وفرهنگی نخبگان و اندیشه ورزان با توجه ویژه به تاریخ انقلاب، دفاع مقدس، جبهه مقاومت و سبک زندگی انقلابی وپرداخت ویژه به آینده پر امید انقلاب اسلامی براساس رهنمودهای امامین انقلاب به عنوان اولویت تأکید شده است.

کادرسازی برای فضای حرفه‌ای مورد نیاز در سپهر رسانه‌ای انقلاب اسلامی و کمک به رشد و جریان های انقلاب درعرصه ی رسانه و تولید مشترک، علی الخصوص در جبهه جهانی مقاومت و بهره‌گیری بیشتر از تولیدات مردمی ومجموعه‌های انقلابی از دیگر تأکیدات معاون سیما در این حکم است.

در پی این حکم مهندس سلیم غفوری نیز که پیشتر مدیریت شبکه افق سیما را بر عهده داشت به سمت "قائم‌مقاممعاونت و رئیس کارگروه طراحی و اجرای کنداکتور جامع سیما" منصوب شد.

گفتنی است صادق یزدانی کارشناسی ارشد رشته خبرنگاری از دانشگاه صداوسیما است و در کارنامه‌ی فعالیت‌هایفرهنگی هنری خود خود معاونت شبکه‌سازی و هدایت عملیات بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا(عج)، تهیه کننده و گویندهبرنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، مدیر مسوول و سردبیر دوهفته نامه حلقه وصل، عضویت در هیأت انتخاب جشنوارهفیلم عمار و سابقه سالها فعالیت فرهنگی _ رسانه‌ای را تجربه کرده است.

نظرات

برای نوشتن نظر ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید

از حمایت شما متشکرم!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اخبار مرتبط

مستند مادحین اباعبدالله(ع) به افق آمدند

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، مدح و ستایشگری حضرت اباعبدالله حسین(ع) در کشور عزیزمان ایران به دلیل در هم تنیدگی خاص با خاندان عصمت و طهارت جایگا...

منتشر شده در ۱ هفته پیش
برنامه‌های تلویزیونی مسابقه "فامیل بازی" روی آنتن شبکه افق

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما ، مسابقه خانوادگی فامیل بازی از این هفته آماده پخش در آنتن شبکه افق رسانه ملی خواهد بود. مراحل پیش تولید و ساخت...

منتشر شده در ۱ ماه پیش
گفتگو و مصاحبه کل بودجه شبکه افق به یک سریال نمی‌رسد!/ درسی از حواشی کاترین شکدم

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما به نقل از خبرگزاری مهر، حدود یک سالی می شود که سلیم غفوری مدیریت شبکه افق را به عهده گرفته است، شبکه ای که از ابتدا...

منتشر شده در ۳ ماه پیش