شربت زعفران


پزشک و متخصص طب سنتی در برنامه انارستان از شربت زعفران و فواید آن سخن می‌گوید.به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، استاد تاجبخش پزشک و متخصص طب سنتی در برنامه انارستان ضمن توضیح در مورد راهکارهای تقویت قوای جسمانی بدن گفت: هر زمان که شما دچار ضعف در ارواح وقوا داشتید بیماری‌هایی همچون ms که عامل آن ضعف در همین موارد است یا حتی در ماه مبارک رمضان و... نیازمند آن هستید تا با ترکیبات مختلف قوای خود را تقویت کنید تا به بیماریها دچار نشوید.

وی ضمن توضیح درباره یکی از ترکیبات مفید برای تقویت قوای جشمانی بدن گفت: ترکیبی از عسل، گرده لقاح یا همان گرده نخل، گرده گل، زعفران، دارچین و شقاول که اینها را باید به صورت جداگانه کوبید و با ژل رویال ترکیب می‌کنند.

این متخصص طب سنتی در مورد اندازه آنها افزود: یک کلیو عسل آویشن، یک مثقال زعفران، 20 گم ژل رویال، 50 گرم گرده گل، 30 گرم دارچین، 20 گرم گرد لقاح، 50 گرم شقاول، 50 گرم جنسینگ را جداگانه کوبیده و مخلوط کنید و نصف قاشق چایخوری صب و نصف شب از این معجون زعفران مصرف کنید.

وی در ادامه تاکید کرد: در شش ماه دوم سال دوز آن را باید دو برابر کرده و مصرف کنید تا قوای جسمانی شما همیشه قوی بماند. البته این معجون برای خانم‌های باردار و کسانی که قصد بارداری دارند، ممنوع است.

این معجون برای ورزشکاران در تمرینات سنگین هم مصرف می‌شود و جالب است بدانید اگر کسی در کشوری خارجی غذای حلال گیر نیاورد ولی به اندازه یک قوطی واکس از این معجون داشته باشد، هیچ مشکلی برای اون بوجود نخواهد آمد.

نظرات

برای نوشتن نظر ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید

از حمایت شما متشکرم!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اخبار مرتبط

مستند درمان خشکی گلو

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، استاد تاجبخش پزشک و متخصص طب سنتی در برنامه انارستان درمورد علل خشکی گلو گفت: گوش، حلق و بینی با هم در ارتباط هستن...

منتشر شده در ۶ روز پیش
برنامه‌های تلویزیونی دمنوش مداحان

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، دکتر تاجبخش پزشک و متخصص طب سنتی در برنامه انارستان گفت: در ایام محرم خشکی بیشتر غلبه پیدا می کند که در صورت بروز...

منتشر شده در ۱ هفته پیش
برنامه‌های تلویزیونی طبع عصبانیت

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، دکتر ستاری پزشک و متخصص طب سنتی در برنامه انارستان در مورد خشم و عوامل آن گفت: افراد عصبانی برافروخته و با عضلات پ...

منتشر شده در ۲ هفته پیش