«تکیه» شبکه افق بر پا شد


فصل سوم برنامه تلویزیونی «تکیه» از شب اول محرم به صورت زنده از شبکه افق روی آنتن می‌رود.به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، علی‌اصغر اصغرزاده، تهیه‌کننده برنامه، با اعلام این خبر گفت: نخستین فصل از «تکیه» سال ۱۳۹۹ روی آنتن رفت و امسال فصل جدید این برنامه برای سومین سال متوالی از شبکه افق پخش خواهد شد.

«تکیه» در واقع یک کشکول مناسبتی برای محرم است؛ برنامه‌ای که در آن از گفت‌وگو تا شعرخوانی و مداحی تعبیه شده و همه این‌ها در کنار هم فضای یک «تکیه» و روضه خانگی را برای مخاطبانش تداعی خواهد کرد.

اصغرزاده افزود: برنامه تکیه هر شب در سه بخش و با دو مجری بر روی آنتن شبکه افق می‌رود. بخش اول این برنامه با اجرای علیرضا امیدواریان شامل گفتگو با مادحین، هنرمندان و شاعران و بخش دیگر گفتگوی تخصصی با موضوع فلسفه قیام اباعبدالله با حضور دکتر علی غلامی استاد دانشگاه و اجرای مهدی آقاموسی است. همچنین روضه‌خوانی و عزاداری مداح اهل‌بیت (ع) حاج امیر عباسی پایان بخش «تکیه» هر شب خواهد بود.

این فصل از برنامه با مشارکت مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی و شبکه افق تهیه شده که از اولین شب محرم ساعت 23:30 روی آنتن می‌رود و روز بعد حوالی ساعت 13 از این شبکه بازپخش می‌شود.

برنامه «تکیه» به تهیه‌کنندگی علی‌اصغر اصغرزاده، تا شب سیزدهم ماه محرم ۱۴۴۴ از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

نظرات

برای نوشتن نظر ثبت نام کنید و یا وارد حساب کاربری خود شوید

از حمایت شما متشکرم!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اخبار مرتبط

برنامه‌های تلویزیونی افق در عزای سید الشهدا(ع)

به گزارش روابط عمومی شبکه افق سیما، شبکه افق سیما همچون سالیان گذشته با برنامه های متنوعی همچون پخش مراسم عزاداری ، پخش سخنرانی، برنامه ویژه دهه اول و...

منتشر شده در ۵ روز پیش