1396/10/17
کشاورزان گینه با ابزارهای ساده به نبرد زندگی می روند
تصویر خبر
بخش نخست از مستند «نبرد برای زندگی» روایتی از زندگی سخت و دشوار کشاورزان و دیگر مردم در کشور گینه، یکشنبه 17 دی از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق،‌ اگرچه تغییرات و تحولات دنیای مدرن، زنگی انسان را نیز دستخوش تغییر کرده است اما همچنان در نقاطی از جهان که بسیاری از رسانه ها بر آن چشم بسته اند، هستند زنان و مردانی که در دشوارترین شرایط زیستی، برای به دست آوردن زندگی بهتر مبارزه می کنند.

مجموعه مستند «نبرد برای زندگی» داستان نبرد این افراد برای زندگی کردن است، این بار در نقطه ای دیگر از جهان به نام «گینه»؛ کشوری آفریقایی که بیشتر مردمش با گونه ای از فقر روزگار می گذرانند.

در این قسمت می بینیم کشاورزان گینه ای با ابزارآلات قدیمی مشغول کار هستند و حتی برخی از آنها به دلیل استفاده از همین ابزارآلات دچار نقص عضو شده اند.

رانندگی در جاده های ناهموار گینه از دیگر مشکلاتی است که در این برنامه به آن پرداخته می شود. این کشور دارای منابع غنی از الماس و فلزات گرانبهاست ولی سود این معادن به جیب مردم گینه نمی رود.

Tony Comiti تهیه کننده و Daniel Laine کارگردان این مجموعه مستند هستند که این هفته ساعت 19:30 روز یکشنبه 17 دی از شبکه افق پخش می شود.

تکرار «نبرد برای زندگی» را می توانید روز بعد ساعت 11 از همین شبکه ببینید.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
58 نظر در انتظار تاييد