1395/10/21
چالش های خبرنگاری بین المللی در گفت وگوی این هفته «عصر»
تصویر خبر
بازپخش سی و هشتمین قسمت برنامه تلویزیونی «عصر» با موضوع چالش های پیش روی خبرنگاری در عرصه بین الملل با با حضور مرتضی غرقی، سه شنبه 21 دی روی آنتن شبکه افق می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، سی و هشتمین قسمت برنامه تلویزیونی «عصر» با موضوع چالش های پیش روی خبرنگاری در عرصه بین الملل با نگاهی به وقایع اخیر سوریه، به روی آنتن می رود.

در این قسمت از برنامه مرتضی غرقی خبرنگار با سابقه کشورمان حضور می یابد؛ غرقی به مدت چهار  سال مدیریت دفاتر نمایندگی صدا و سیما در کشور آلمان را عهده دار بود و 6 سال نیز به عنوان خبر نگار و مدیر دفتر نیویورک در سازمان ملل  متحد فعالیت کرد.

حضور در افغانستان به هنگام ورود مجاهدین افغان به  کابل  در زمان نجیب اله، جنگ بوسنی، بحران میکونوس در آلمان، پوشش خبری کنفرانس برلین، حضور در عراق به هنگام حمله آمریکا به این کشور و حضور در شورای امنیت سازمان ملل  متحد و پوشش خبری  اقدامات خصمانه  شورای امنیت در صدور قعطنامه های هسته ایی علیه ایران از جمله فعالیت های حرفه ای او به شمار می روند.

سی و هشتمین قسمت برنامه «عصر» با عنوان «اتاق کنترل» با تهیه کنندگی و اجرای نادر طالب زاده، سه شنبه 21 دی ماه ساعت 13:30 پخش می شود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
11 نظر در انتظار تاييد