1396/2/27
جمعه این هفته صورت می گیرد
پخش زنده برنامه «عصرانه» به مناسبت انتخابات در 10 بخش از شبکه افق
تصویر خبر
ویژه برنامه «عصرانه» جمعه این هفته همراه با مرور اخبار انتخابات و پخش زنده گزارش های مربوط به اخذ رأی در شعب مختلف تهران و شهرستان ها، در 10 بخش روی آنتن شبکه افق می رود.
به گزارش روابط عمومی شبکه افق، به دلیل برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ویژه برنامه «عصرانه» جمعه این هفته در 10 نوبت به صورت زنده، از این شبکه پخش می شود.

محمدرضا باقری تهیه کننده و مجری «عصرانه» در این زمینه خاطرنشان کرد: بخش نخست این برنامه از ساعت 7:45 روز جمعه 29 اردیبهشت ماه روی آنتن می رود و در ساعت های مختلف شاهد پخش زنده دیگر بخش های آن خواهیم بود.

وی افزود: «عصرانه» روز جمعه دارای بخش های مختلفی خواهد بود که از آن جمله می توان به مرور مرور شبکه های اجتماعی و اخبار خبرگزاری ها در مورد انتخابات اشاره کرد همچنین تصاویر زنده از حوزه های انتخابیه و ارتباط با خبرنگاران شبکه افق در شهر تهران و سایر شهرستان ها از دیگر بخش های آن به شمار می رود.

باقری عنوان کرد: پخش آیتم های گزارشی از شعب اخذ رأی در روستاها نیز در دستور کار قرار دارد همچنین به تناوب شاهد ارتباط مستقیم با خبرنگار شبکه افق مستقر در وزارت کشور و ستاد انتخابات خواهیم بود.

وی ادامه داد: مطابق روال سایر روزها، آیتم طنز هم در برنامه «عصرانه» روز جمعه همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گنجانده شده است.

بخش نخست ویژه برنامه انتخاباتی «عصرانه» از ساعت 7:45 روز جمعه 29 اردیبهشت تا ساعت 8:15 به صورت زنده روی آنتن می رود و دیگر بخش ها نیز به تناوب و در فواصل زمانی 30 تا 45 دقیقه ای پخش می شوند.

گفتنی است پخش این برنامه تا پایان زمان رسمی اخذ رأی ادامه خواهد داشت.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
19 نظر در انتظار تاييد