1397/11/19
پارلار نماینده ای شایسته برای صنعت ایرانی
تصویر خبر
سی و دومین قسمت مجموعه مستند «دیده شو» درباره فعالیت های شرکت دانش بنیان پارلار، پنج شنبه 16 بهمن از شبکه افق پخش می شود.

مجموعه مستند «دیده شو» روایتی است از پیشرفت های دانشمندان و صنعتگران ایرانی برای رشد و شکوفایی کشور که در هر قسمت به یکی از این حوزه ها می پردازد.

فعالیت شرکت دانش بنیان پارلار، موضوع سی و دومین قسمت این مستند خواهد بود.

گروه صنعتی پارلار با هدف فعالیت در زمینه های مختلف مهندسی الکترونیک و با بهره مندی از مهندسین ، متخصصین و اساتید دانشگاه با نام شرکت پارلار الکترونیک تبربز تأسیس شد.

این گروه با ارائه محصىلات متنوع در زمینه سیستم های اتوماسیون کارخانجات لوازم خانگی ، تولید انواع برد های الکترونیکی مورد نیاز کارخانجات لوازم خانگی و صنایع خودروسازی، سهم عمده ای از بازار کشور را به خود اختصاص داده است.

صنایع صبح پارلار آسیا ، در سال ١٣٧٩ توسط دکتر جعفر صبحی، از اساتید برجسته برق و الکترونیک دانشگاه تبریز، در زمینه طراحی و تولید سیستم های الکترونیکی در یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی کشور، شهر تبریز، تاسیس شد، اولین سیستم اتوماسیون تولیدی این شرکت مربوط به دستگاه تست انتهای خط تولید یخچال بود که در سال ١٣٧٩ طراحی و تولید شد به دنبال آن نیز در سال ١٣٨١ اولین محصول تولیدی شرکت بنام کلید کولر کنترل از راه دور، طراحی و سپس به تولید انبوه رسید، این امر زمینه ساز تولید سایر محصولات شرکت در سال های متمادی شد.

«دیده شو» به تهیه کنندگی محمد مظفری و کارگردانی محمد بهزاد، پنج شنبه 18 بهمن ساعت 23:00 و تکرار آن ساعت های 3:30 و 7:30 روز بعد از شبکه افق پخش می شود.

 

 

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد