1397/1/26
وقتی برای صهیونیست ها دوست و دشمن فرقی ندارد
تصویر خبر
مستند «مردن در آب» با موضوع حمله رژیم صهیونیستی به یک کشتی آمریکایی در سال 1967، یکشنبه 26 فروردین از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، آمریکا به عنوان اصلی ترین حامی رژیم صهیونیستی آشکارا در زمینه های نظامی، سیاسی و رسانه ای از اسرائیل حمایت می کند ولی این سوال مطرح است که آیا برای این رژیم، فرقی میان دوست و دشمن وجود دارد یا نه.

اسرائیل در سال 1967 و در جریان حمله به مصر، علاوه بر ویران کردن تاسیسات زیردریایی این کشور، به یک کشتی نظامی آمریکایی که در آن منطقه در حال جمع آوری اطلاعات بود حمله و به شدت آن را بمباران کرد.

در حمله هوایی جنگنده های اسرائیلی، هشت سرباز آمریکایی کشته و 75 نفر هم زخمی شدند؛ این دستمزد حمایت های بی دریغ ایالات متحده آمریکا از رژیم جنایتکار صهیونیستی بود.

مستند «مردن زیر آب» روایتی است از این اتفاق تاریخی و بررسی دلایل حمله صهیونیست ها به کشتی آمریکایی که با استفاده از تصاویر آرشویی و گفت وگو با کارشناسان صورت گرفته است.

کریستوفر میچل کارگردان و تهیه کننده این مستند است که یکشنبه 26 فروردین ساعت 18 و تکرار آن ساعت 8:30 روز بعد از شبکه افق پخش می شود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
6 نظر در انتظار تاييد