1396/5/21
همراه با مجاهدان سوری در مستند «خون و زیتون»
تصویر خبر
مستند «خون و زیتون» با موضوع عملیات آزادسازی یکی از روستاهای سوریه از اشغال تکفیری ها، شنبه 21 مرداد از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، چند سالی است که گروه های تکفیری که در رأس همه آنها تروریست های داعش قرار دارند، سوریه را جولانگاه خود کرده و دست به هر جنایتی علیه مردم مظلوم سوری می زنند.

در این بین نیروهای مردمی به کمک ارتش سوریه آمده و با حمایت های مستشاری و معنوی ایران توانسته اند بسیاری از مناطق تحت اشغال تروریست ها را آزاد کنند.

مستند «خون و زیتون» روایت گر اشغال روستای نحلایا توسط تروریست ها و سپس آزادسازی آن است.

مصطفی آقا محمدلو، کارگردان این مستند در مصاحبه ای عنوان کرده است سعی داشته بر هم زیستی و اتحاد ملت ‌های مردم سوریه، لبنان، فلسطین، عراق و ایران تاکید کند به همین دلیل در ساخت «خون و زیتون» به موضوع انتشار نور انقلاب اسلامی در منطقه و در بین مردم مسلمان توجه داشته است.

بیشتر دقایق این مستند در استان ادلب سوریه و به ویژه شهر اریحای ادلب و روستای نحلایا به تصویر کشیده شده، در زمان فیلم برداری، ادلب سقوط کرده بود ولی در ادامه شاهد عملیات آزادسازی روستا خواهیم بود.

مستند «خون و زیتون» برای پخش از شبکه افق در روز شنبه 21 مرداد ساعت 21:00 در نظر گرفته شده و تکرار آن هم ساعت 8:30 روز بعد پخش می شود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
9 نظر در انتظار تاييد