1397/7/16
در هجدهمین قسمت «حالا چی ها» همراه می شویم
همراه با خانواده ایرانی در شهرک غزالی
تصویر خبر
قسمت هجدهم مجموعه «حالا چی ها» درباره گردش یک خانواده تهرانی در شهرک سینمایی غزالی،دوشنبه 16 مهر از شبکه افق پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مجموعه «حالا چی ها» درباره معرفی اماکن شهری که دارای جاذبه های گردشگری هستند، غذاهای ایرانی، کار و زندگی ایرانی و هر آنچه که سبک زندگی یک ایرانی را تشکیل می دهند ساخته شده است.

در هجدهمین قسمت این مجموعه با عنوان «حالا کجا بریم؟»، خانواده آقای عزیزی برای تفریح و سرگرمی و در عین حال یاد گرفتن چیزهای جدید در مورد سینما و تلویزیون، راهی شهرک غزالی می شوند.

این شهرک در واقع محوطه بزرگی است در غرب تهران که در آن دکورهای خیابان‌ها و ساختمان‌های مربوط به فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی ساخته و نگهداری می‌شود. تقریباً تمام دکورهای شهرک سینمایی ایران مربوط به دوره رضا شاه و اوایل محمد رضا شاه است اما در این شهرک دکور کوفه هم ساخته شده‌است. همچنین دکورهای این شهرک دکورهای ساختمان‌ها و خیابان‌هایی هستند که واقعاً در تهران قدیم وجود داشتند. از دیگر دکورهای ساخته شده در این شهرک، دکور شهر اورشلیم است که در سریال‌ها و فیلم‌های سینمائی بسیاری استفاده شده‌است.

شهرک غزالی در بزرگراه شهید لشگری، (کیلومتر ۱۵ خیابان ۵۵ ام) روبروی شرکت سایپا قرار دارد.

سید مهدی جوادی تهیه کننده و مصطفی کرمی و محمد شریفی کارگردان این مجموعه هستند که هجدهمین قسمت آن را می توانید دوشنبه 16 مهر ساعت 19:30 و تکرار آن را ساعت 15:30 روز بعد از شبکه افق ببینید.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
165 نظر در انتظار تاييد