1397/7/16
همراه با «بچه های مدرسه چمران» در مسیر فردا
تصویر خبر
مستند «بچه های مدرسه چمران» روایتی از اردوهای فرهنگی و جهادی با حضور نوجوانان دبیرستانی، جمعه این هفته روی آنتن شبکه افق می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مستند «بچه های مدرسه چمران» روایتی است از برپایی اردوهای فرهنگی و جهادی با حضور نوجوانان دبیرستانی، جایی که نسل امروز برای فردای ایران اسلامی آستین همت را بالا زده است.

گره خوردن فضای حوزه های علمیه و حضور مبلغان روحانی در دبیرستان ها، ایده اصلی شکل گیری این مستند بوده است، زمانی که یکی از مبلغان جوان تصمیم می گیرد به جای سیستم آموزشی و تبلیغی صرف، کاری دیگرگونه انجام دهد.

حرکت از آنجا شروع شد که اردوی «یه جور دیگه» با حضور گروهی از دانش آموزان پسر برگزار شد و بعد از چند سال، حالا والدین دانش آموزان بیشتر از مجریان طرح، مشتاق حضور فرزندانشان در این اردوها هستند.

دانش آموزان در این اردوها با کارهای مختلفی آشنا می شوند و درس زندگی می آموزند، مستند «بچه های مدرسه چمران» روایت گر یکی از همین اردوهاست و با دانش آموزان و مربیانشان در این برنامه شبانه روزی همراه می شود.

روح الله توکلی تهیه کنندگی و کارگردانی این مستند را بر عهده داشته است.

بچه های مدرسه چمران را می توانید جمعه 13 مهر ساعت 22:30 و تکرار آن را ساعت های 5:00 و 10:30 روز بعد از شبکه افق تماشا کنید.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
165 نظر در انتظار تاييد