1396/7/20
مستند «راه های افتخار» از بیمارستان های صحرایی می گوید
تصویر خبر
قسمتی دیگر از مجموعه مستند «راه های افتخار» درباره ساخت بیمارستان های صحرایی زمان جنگ توسط واحدهای رزمی مهندسی، پنجشنبه 20 مهرماه روی آنتن شبکه افق می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، اداره و مدیریت جنگ هشت ساله با آن شرایط کشور و کمبود امکانات در آن زمان بسیار دشوار بود اما یکی از ستون ها و پشتوانه های اصلی پیروزی رزمندگان ما در جنگ، فعالیت های ویژه مهندسی رزمی بود.

مستند «راه های افتخار» روایتی است از هشت سال دفاع جانانه ملت ایران در مقابل این تجاوز آشکار ارتش بعث عراق به خاک کشورمان، سال هایی که همه مردم یکدل و یک صدا در مقابل این هجوم وحشیانه ایستادگی کردند.

این قسمت درباره ساخت بیمارستان های صحرایی برای مداوای رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است و برای بررسی کامل این موضوع با فرماندهان مهندسی رزمی زمان جنگ گفت وگو شده است علاوه بر این تصاویری از فعالیت واحدهای رزمی مهندسی طی سال های مختلف جنگ به نمایش در می آید.

«راه های افتخار» کاری از معاونت مهندسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با تهیه کنندگی محسن قیصری پنجشنبه 20 مهرماه ساعت 20:00 و تکرار آن ساعت های 7:30 و 11:30 روز بعد از شبکه افق پخش خواهد شد.

 

 

 

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
16 نظر در انتظار تاييد