1398/9/18
مردی برای مبارزه با معلولیت ها
تصویر خبر
سومین قسمت مجموعه «سرزمین نخبگان» با حضور محمد موسوی صاحب بزرگ ترین کارخانه تولید شوینده های کودک در ایران، یکشنبه 17 آذر روی آنتن شبکه افق می رود.

بر اساس آمار سازمان بهداشت جهانی، هم اکنون حدود نیم میلیارد نفر از مردم دنیا با گونه ای از معلولیت زندگی می کنند؛ برخی از این افراد شاید روحیه خود را ببازند و دست از کار و تلاش بردارند ولی هستند معلولانی که نقص جسمی را فراموش کرده و با اتکا به قدرت لایزال الهی و استعدادهای دیگری که در خود می یابند، به قله های موفقیت می رسند.

محمد موسوی از جمله این افراد است، او که از کودکی دچار معلولیت از ناحیه پا بوده، هیچ گاه تلاش و کوشش را رها نکرده و با جدیت به تحصیل و فعالیت پرداخته است.

او در حال حاضر صاحب بزرگ ترین کارخانه تولید شوینده های بهداشتی کودک در ایران است.

بیش از 90 درصد کارکنان این کارخانه را هم معلولان تشکیل می دهند، در واقع این فرد پر تلاش نه تنها خودش را بالا کشیده بلکه سعی دارد دیگر کسانی را هم که مانند او دچار نقص عضو هستند یاری دهد تا از رخوت و سستی خارج شده و به سوی موفقیت گام بردارند.

مجموعه «سرزمین نخبگان» که هر هفته از شبکه افق پخش می شود و در هر قسمت به معرفی یکی از نخبگان و کارآفرینان ایرانی می پردازد، این هفته به سراغ محمد موسوی رفته و در مورد چند و چون کارش و همچنین عوامل موفقیتش با او به گفت وگو می نشیند.

مهدی شامحمدی تهیه کننده این مجموعه است که یکشنبه 17 آذرماه ساعت 21:30 از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 14:00 روز دوشنبه روی آنتن خواهد رفت.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد