1395/10/16
مرتضی غرقی در «عصر» از چالش های خبرنگاری در عرصه بین الملل می گوید
تصویر خبر
سی و هشتمین قسمت برنامه تلویزیونی «عصر» با موضوع چالش های پیش روی خبرنگاری در عرصه بین الملل با با حضور مرتضی غرقی، پنجشنبه 16 دی از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، سی و هشتمین قسمت برنامه تلویزیونی «عصر» با موضوع چالش های پیش روی خبرنگاری در عرصه بین الملل با نگاهی به وقایع اخیر سوریه، به روی آنتن می رود.

در این قسمت از برنامه مرتضی غرقی خبرنگار با سابقه کشورمان حضور می یابد؛ غرقی به مدت چهار  سال مدیریت دفاتر نمایندگی صدا و سیما در کشور آلمان را عهده دار بود و 6 سال نیز به عنوان خبر نگار و مدیر دفتر نیویورک در سازمان ملل  متحد فعالیت کرد.

حضور در افغانستان به هنگام ورود مجاهدین افغان به  کابل  در زمان نجیب اله، جنگ بوسنی، بحران میکونوس در آلمان، پوشش خبری کنفرانس برلین، حضور در عراق به هنگام حمله آمریکا به این کشور و حضور در شورای امنیت سازمان ملل  متحد و پوشش خبری  اقدامات خصمانه  شورای امنیت در صدور قعطنامه های هسته ایی علیه ایران از جمله فعالیت های حرفه ای او به شمار می روند.

سی و هشتمین قسمت برنامه «عصر» با عنوان «اتاق کنترل» با تهیه کنندگی و اجرای نادر طالب زاده، پنجشنبه 16 دی ماه ساعت 22:00 از شبکه افق پخش می شود.

تکرار این برنامه را می توانید روز جمعه ساعت های 7:30 و 10:30 از همین شبکه ببینید.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
5 نظر در انتظار تاييد