1397/3/22
مداح مشهور ایرانی در بیست و یکمین قسمت «شما که غریبه نیستید»
تصویر خبر
زندگی شخصی و حرفه ای غلامرضا سازگار در بیست و یکمین قسمت مجموعه مستند «شما که غریبه نیستید» روایت می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق،  «شما که غریبه نیستید» مجموعه مستندی است که به افراد شاخص جامعه و پشت صحنه زندگی آنها و همراهی با آنها و خانواده این افراد می پردازد.

در هر قسمت یک شاهد حضور یک چهره خواهیم بود، شخصیت‌هایی از بین بازیگران مشهور سینما و تلویزیون، مجریان شاخص شبکه‌های مختلف، پیشکسوتان عرصه‌های گوناگون و دیگر نامداران ایرانی در سطح ملی و بین‌المللی در این مجموعه معرفی خواهند شد.

در این قسمت به زندگی شخصی و حرفه ای غلامرضا سازگار اشاره می شود؛ استاد غلامرضا سازگار از شاعران و ذاکران باسابقه اهل بیت است که تاکنون اشعار زیادی در وصف ائمه اطهار(ع) سروده است.

اغلب اشعار او در مدح و رسای اهل بیت علیهم السلام است و درکنار آن اشعار فراوانی برای انقلاب و شهدا سروده است. از جملة آثار او مجموعة اشعار با نام «نخل میثم» است که کمتر مداحی است که از آن بهره نبرده باشد. کتاب غزلیات آتش مهر ماه خون گرفته در 6 جلد، بهار امامت در 5 جلد، صدف نبوت در 5 جلد، مرآت ولایت در 5 جلد، از سیام تا قیام در 5 جلد از دیگر آثار اوست و قبل از اینها هم سروده هایی در غالب آوای مجمع و جزوات ماه محرم و صفر تهیه شده بود.

تهیه کنندگی «شما که غریبه نیستید» را عبدالله حاجی محمدی بر عهده دارد؛ این مجموعه مستند طی ماه مبارک رمضان، روزهای فرد ساعت 23 از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 11:30 روز بعد روی آنتن می رود.

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
163 نظر در انتظار تاييد