1396/12/21
مادری ایرانی که همه دنیا را سبز می خواهد
تصویر خبر
مجموعه «مادران ایران» دوشنبه این هفته با موضوع فعالیت های بانویی که توانست کشاورز نمونه ایران شود، یکشنبه 20 اسفند روی آنتن شبکه افق می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مجموعه «مادران ایران» درباره زنانی ایرانی است که در عرصه های مختلف به ویژه نقش مادری در خانواده، توانسته اند عملکرد موفقی داشته باشند.

دوشنبه این هفته و در قالب این مستند با فریبا نامداری و همسرش آشنا می شویم.

این بانوی موفق کشورمان از سال 1375 با خرید یک باب باغ و درختکاری در آن، کار باغداری و کشاورزی را آغاز کرد؛ او طی تحقیقاتی که داشت متوجه شد گیلاس در این باغ بهره وری اقتصادی بیشتری دارد به همین دلیل با تلاش زیادی که انجام داد، اکنون صاحب یک باغ گیلاس بزرگ شده است.

نامداری راز موفقیتش را در گرو تلاش دسته جمعی و همراهی خانواده در سایه عنایات الهی می داند؛ باغی که او خریده بود مخروبه بود ولی خانم نامدار از این مسئله ناامید نشد بلکه حتی دیوارکشی هایش را نیز انجام داد و امروز، یکی از سرسبزترین باغ های منطقه را در اختیار دارد.

فریبا نامداری توانست با تلاش فراوان در سال 1379 به عنوان کشاورز نمونه کشوری انتخاب شد و در ادامه هم با تشویق اطرافیانش، کارش را توسعه داد.

وحید کاظمی کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد که یکشنبه 20 اسفند ساعت 22:00 و تکرار آن ساعت 15:30 روز بعد از شبکه افق پخش می شود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
24 نظر در انتظار تاييد