1397/2/27
مادرانه ای برای شهید قاسمی دانا
تصویر خبر
قسمت سیزدهم سری جدید مجموعه مستند «ملازمان حرم» گفت وگو با مادر شهید حسن قاسمی دانا، پنجشنبه این هفته از شبکه افق پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، سری جدید مجموعه مستند «ملازمان حرم» با موضوع گفت وگو با مادران شهدای مدافع حرم، پنجشنبه ها از شبکه افق پخش می شود.

در سری جدید این مجموعه، با مادران شهدای گرانقدری همچون حسین معزغلامی، محمدرضا دهقانی، سید محمدحسین میردوستی، محمد امین کریمیان، مهدی عزیزی، مرتضی کریمی و مجید قربان خانی گفت وگو شده است.

در سیزدهمین قسمت مادر شهید حسن قاسمی دانا حضور خواهد داشت؛ حسن شهریور سال ۶۳ به دنیا آمد، بعد از اینکه در سال 89 دیپلم گرفت در دانشگاه حقوق شهرستان بردسکن قبول شد، اما به آنجا نرفت و در کنار پدرش به پخت نان پرداخت.

این شهید گرانقدر با توجه به علاقه ذاتی اش، همیشه در رزمایش‌های عمومی، داوطلبانه حضور داشت. به چهارده معصوم(ع) ارادت ویژه‌ای داشت. طوری‌که تمام دو ماه محرم و صفر را عزاداری می‌کرد و لباس مشکی از تنش خارج نمی‌شد. همیشه به شهادت فکر می‌کرد و دل‌نوشته‌های زیادی از او برجای مانده که از خدا مرگ باعزت و جان‌دادن برای ائمه(ع) را خواهان است.

فضه سادات حسینی اجرای این سری از «ملازمان حرم» را بر عهده دارد، مجموعه ای که همانند سری نخست، تلویزیون اینترنتی نصرTV مجری طرح آن است.

طاهر ده پهلوان تهیه کننده و سید یاسر صانعی کارگردان این مجموعه هستند که هر پنجشنبه ساعت 20:30 از شبکه افق پخش می شود.

تکرار آن هم برای پخش در ساعت 7:00 روز بعد در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
23 نظر در انتظار تاييد