1397/5/20
فرشتگان گمشده در هیاهوی تبلیغاتی غرب
تصویر خبر
مجموعه مستند «فرشتگان گمشده» با موضوع اختلاف فاحش طبقاتی در آمریکا و زندگی فلاکت بار گروهی از رنگین پوستان در ایالات متحده، طی روزهای شنبه تا دوشنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، آمریکا یکی از چند کشوری است که بیشترین اختلاف طبقاتی در آن به چشم می خورد اما همچنان تصویری که از ایالات متحده در رسانه های غربی ارائه می شود در امتداد شعار قدیمی رویای آمریکایی است.

با وجود بحران مالی و شکست سیاست های اقتصاد سرمایه داری، رسانه ها تلاش می کنند تا تصویر حقیقی جامعه آمریکا کمتر در معرض دید جهان قرار بگیرد.

مستند «فرشتگان گمشده» در سه قسمت، به وجهی دیگر از زندگی آمریکایی نزدیک می شود که همواره تحت سانسور شدید رسانه ای پنهان بوده است.

در این فیلم شاهد زندگی اسف بار گروهی از مردم آمریکا به ویژه سیاه پوستان در حاشیه شهرهای بزرگی همچون نیویورک و واشنگتن هستیم؛ زندگی در خانه های تنگ و تاریک و با کمترین امکانات و امرار معاش به وسیله جمع آوری زباله آن هم در کشوری که افراد متمکن آن، جزو ثروتمندترین انسان ها بر روی زمین هستند.

همچنین با برخی فعالان اجتماعی و مدیران موسسات خیریه نیز در مورد کمک رسانی به این اشخاص با وجود سختی های فراوان گفت وگو شده است.

آگی اورسی تهیه کنندگی این مجموعه را بر عهده داشته که طی روزهای شنبه تا دوشنبه این هفته ساعت 19:30 روی آنتن شبکه افق می رود و تکرار آن هم ساعت 1:30 بامداد روز بعد پخش می شود.

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
16 نظر در انتظار تاييد