1396/12/23
عباس رافعی در «دکوپاژ» راز مینا را فاش می کند
تصویر خبر
مستند «دکوپاژ» با موضوع زندگی و آثار عباس رافعی، چهارشنبه 23 اسفند از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مستند پرتره دکوپاژ با موضوع زندگی و آثار کارگردانان سینمای ایران در 13 قسمت 50 دقیقه ای تهیه و تولید شده است.

این مجموعه روایتی است از زندگی و آثار کارگردانانی همچون کیومرث پوراحمد، مسعود جعفری جوزانی، علیرضا داودنژاد، جمال شورجه، بهروز افخمی، عباس رافعی، محمد حسین لطیفی، مسعود آب پرور، محمد رضا آهنج، علی غفاری، محمد علی باشه آهنگر، سید ضیاالدین دری، مهدی صباغ زاده که تولید آن از سال 93 تا 95 به طول انجامیده است.

در «دکوپاژ» کارگردانان مطرح سینمای ایران، خود راوی زندگی و فعالیت حرفه ای شان بوده اند و بخشی از مستند هم به صورت گفت وگو با آنها ضبط شده است.

در قسمتی دیگر از این مجموعه، به زندگی و آثار عباس رافعی پرداخته می شود؛ او از جمله تهیه کنندگان، نویسندگان و کارگردانان سینمای ایران به شمار می رود که آثاری همچون آوازهای سرزمین من، فصل فراموشی فریبا، ملاقات، آزادراه، کیمیا و خاک، تولدی دیگر، آیه های زمینی، راز مینا و راه طی شده را در کارنامه هنری خود دارد.

زمان پخش این مستند ساعت 20:30 چهارشنبه 23 اسفندماه خواهد بود و علاقمندان به اینگونه مستندها می توانند در ساعت 13:30 روز بعد، بیننده بازپخش آن از شبکه افق باشند.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
25 نظر در انتظار تاييد