1397/12/23
شرکتی ایرانی که مشتری های اروپایی دارد
تصویر خبر
سی و نهمین قسمت مجموعه مستند «دیده شو» درباره فعالیت های شرکت دانش بنیان اروند چرخ، پنجشنبه 23 اسفند از شبکه افق پخش می شود.

مجموعه مستند «دیده شو» روایتی است از پیشرفت های دانشمندان و صنعتگران ایرانی برای رشد و شکوفایی کشور که در هر قسمت به یکی از این حوزه ها می پردازد.

فعالیت شرکت دانش بنیان اروند چرخ، موضوع سی و نهمین قسمت این مستند خواهد بود.

شرکت دانش بنیان اروند چرخ با تکیه به دانش بومی و اقتصاد صنعتی اقدام به تولید قطعه مورد نیاز شرکتهای خوردو سازی نمود که با تولید رینگهای آلمینیومی و با کیفیت بازارهای جهانی  را به عقد قرارداد با این شکرت ترغیب کرده و شکرت های خودرو سازی همچون رنو - پژو – سیتروئن از محصولات این شرکت استفاده میکنند و نکته مهم در این مستند این مطلب است که شرکتهای خودرو سازی داخلی از محصولات این شرکت استفاده نمیکنند و این در صورتی است که شرکت چرخ سازی اروند تمام استانداردهای جهانی را رعایت کرده و در کیفیت محصول در ردیف 4 جهان است. در ادامه مستندساز به همراه مدیر عامل این شرکت نحوه تولید صادرات و خدمات این شرکت را توضیح میدهد.

«دیده شو» به تهیه کنندگی محمد مظفری و کارگردانی محمد بهزاد، پنجشنبه 23 اسفند ساعت 19:30 و تکرار آن ساعت های 2:30 و 7:30 روز بعد از شبکه افق پخش می شود.

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
146 نظر در انتظار تاييد