1397/4/20
سقوط آزاد سرمایه داری در مستند «چهارسوارکار»
تصویر خبر
قسمت چهارم مجموعه مستند «چهار سوارکار» درباره روند شکل گیری نظام اقتصادی سرمایه داری در آمریکا و گسترش فقر در این کشور، سه شنبه 19 تیر از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، سقوط نظام سیاسی و اقتصادی سرمایه داری مسئله ای است که امروزه اقتصاددانان و متفکران بین المللی و حتی مردم عادی به آن اذغان دارند و از آن سخن می گویند.

حقیقت آن است که بحران مالی غرب به ویژه در دولت ایالات متحده آمریکا و اعتراضات وسیع مردمی ضد نظام سرمایه داری، موجب شده همه کارشناسان به این مسئله بپردازند که آیا عمر کاپیتالیسم و سرمایه داری به پایان رسیده یا خیر و جواب بسیاری از آنها مثبت است.

در حال حاضر آمریکا با داشتن نزدیک به 17 تریلیون دلار بدهی، بزرگ ترین بدهکار جهانی به شمار می رود و نظام ورشکسته اقتصادی این کشور، تنها به یک هیبت پوشالی شبیه است.

مستند «چهار سوارکار» درباره روند شکل گیری نظام اقتصادی سرمایه داری در جامعه آمریکا و وضعیت رو به افول فعلی آن ساخته شده است.

مگان اشکرافت، جیسون ویتمور و رز اشکرافت تهیه کنندگان این مستند هستند که چهارمین قسمت آن را می توانید سه شنبه 19 تیر ساعت 19:30 از شبکه افق ببینید.

 

 

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
68 نظر در انتظار تاييد