1397/4/22
سرک به دنیای پر تنوع میوه ها در مستندی از شبکه افق
تصویر خبر
مستند «شکارچیان میوه، مدافعان انواع» درباره انواع میوه ها و دنیای پر رمز و راز آنها، طی دو قسمت روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مستند «شکارچیان میوه، مدافعان انواع» نگاهی دارد به افرادی که همچون یک شکارچی در شکار طعم و میوه ای جدید برای ارائه به دیگران نشسته اند، آنها به دنیای پر رمز و راز میوه ها سرک می کشند تا هر بار، تحفه ای جدید برای مشتریانشان به ارمغان ببرند.

حقیقت آن است که نعمت های بی شماری هستند که هنوز از آنها اطلاعی نداریم، در واقع خداوند چنان گسترگی و تنوعی به نعمت هایش از جمله میوه ها بخشیده که شناخت همه آنها در محدوده عمر بشر نیست.

هر از گاهی به خاطر کنکاش ها جستجوهای افرادی خاص، شاید نعمتی جدید از آفریده های خداوند یکتا را ببینیم؛ میوه ها و انواع و اقسام آن از این قاعده مستثنی نیستند و با تنوع و گستردگی ای که دارند در شکل ها و مزه های مختلف همواره باعث شگفتی همگان می شوند و تفکر در خلقت و نشانه های پروردگار را بیش از پیش گوشزد می کند.

مستند «شکارچیان میوه مدافعان تنوع» با کارگردانی یونگ چانگ، طی روزهای 21 و 22 تیرماه ساعت 21:00 از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 10:00 روز بعد روی آنتن می رود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
6 نظر در انتظار تاييد