1396/6/5
رویش های جهادی انقلاب اسلامی در «جهان آرا» با حضور حاج حسین یکتا
تصویر خبر
برنامه تلویزیونی «جهان آرا» یکشنبه شب با موضوع رویش های جهادی انقلاب اسلامی و حضور حاج حسین یکتا، روی آنتن زنده شبکه افق می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، اردوهای جهادی یکی از بزرگ ترین ثمرات فرهنگی و اجتماعی سال های اخیر در قالب جبهه انقلاب فرهنگی و محرومیت زدایی از شهرها و روستاهای دورافتاده است، حرکتی برآمده از روحیه دینی و انقلابی جوانانی که رویش های جدید نهضت اسلامی به شمار می روند.

در این بین شاهد چهره هایی هستیم که هم در قالب اردوهای جهادی برای محرومیت زدایی جزو فعالان این عرصه هستند و هم هنگامی که پای دفاع از حریم حرم اهل بیت به میان می آید، جزو مبارزان و رزمندگان پیشگام در جبهه های نبرد حق علیه باطل محسوب می شوند، نمونه بارز آنها شهید محسن حججی بود که چندی پیش توسط داعشی ها به اسارت گرفته شد و دو روز بعد خبر شهادتش منتشر شد.

برنامه تلویزیونی «جهان آرا»، یکشنبه شب 5 شهریورماه با همین موضوع یعنی «رویش های جهادی انقلاب اسلامی و بزرگداشت جهادگران شهید و گمنام اردوهای جهادی» روی آنتن می رود.

حاج حسین یکتا چهره شاخص این اردوها و از راویان مشهور دوران دفاع مقدس مهمان برنامه است و با وحید یامین پور در این زمینه به گفت وگو می نشیند؛ در این برنامه جمعی از فعالان اردوهای جهادی هم حضور خواهند داشت.

«جهان آرا» طبق روال همیشه، ساعت 22:00 به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 15:30 روز بعد روی آنتن می رود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد