1396/12/18
دفاع از فلسطین روی صفحه شطرنج
تصویر خبر
هشتمین قسمت مستند «قهرمانان» معرفی و گفت وگو با لیلا زارع زاده قهرمان شطرنج کشورمان، جمعه 18 اسفند از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مجموعه «قهرمانان» به تهیه کنندگی و کارگردانی پناه برخدا رضایی به قهرمانان ورزشی می پردازد که دارای رتبه آسیایی و جهانی در ورزش های رزمی و کشتی در شهرهای مختلف ایران هستند.

ویژگی مشترک این ورزشکاران این است که بنا به دلایل و اعتقادات شخصی و ارادت های درونی و قلبی حاضر به مبارزه با نماینده رژیم غاصب صهیونیستی نشده اند. گرچه همگی آنها ورزشکاران عنوان داری بوده اند و اگر با ورزشکاران مقابلشان مسابقه می دادند می توانستند یک مدال به مجموعه مدالهایشان اضافه کنند.

«قهرمانان» با روایت زندگی قهرمانان سرافرازی که در میدان های ورزشی حاضر به مسابقه با نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی نشده اند، در اولین قسمت سراغ جمال چاوشی فر شناگر ارزنده و کاپیتان تیم‌ملی شنای ایران رفته است.

در این قسمت، شاهد گفت وگو با لیلا زارع زاده قهرمان شطرنج کشورمان خواهیم بود؛ او اهل آذربایجان شرقی شهر تبریز است و در تیم ملی نابینایان و کم بینایان شطرنج کشورمان عضویت دارد.

این قهرمان ارزنده کشورمان در مسابقاتی که سال 1393 در آنتالیا برگزار می شد، به خاطر حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آرمان های عدالت خواهانه جمهوری اسلامی، از مبارزه در مقابل حریف اسرائیلی انصراف داد.

گفت وگو با خانواده و دوستان این ورزشکار با اخلاق ایرانی، بخش های دیگر مستند قهرمانان را تشکیل می دهد.

«قهرمانان» جمعه 18 اسفند ساعت 22:30 از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 14:30 روز بعد روی آنتن می رود.

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
24 نظر در انتظار تاييد