1398/2/24
داستان های تبلیغ از زبان روحانی صاحب دل
تصویر خبر
سومین قسمت مجموعه «سفیران هدایت» با موضوع فعالیت های تبلیغی حجت الاسلام باقریان، دوشنبه 23 اردیبهشت از شبکه افق پخش می شود.

مجموعه مستند «سفیران هدایت» درباره حضور روحانیون طرح سفیران هدایت در مکان ها و موقعیت های گوناگون برای تبلیغ دین است.

در هر قسمت یک روز از فعالیت های تبلیغی این روحانیون به تصویر کشیده می شود، تلاشی در راستای آشنا کردن عموم مردم به ویژه اقشار خاص با تعالیم وحیانی و دستورات دینی.

در سومین قسمت از مجموعه «سفیران هدایت» فعالیت های حجت الاسلام باقریان که دارای شیوه های نوینی در تبلیغ ویژه کودکان و نوجوانان دارد روایت خواهد شد.

او به این روایت که می فرماید اگر کسی یک نفر را هدایت کند گویی جامعه ای را هدایت کرده شدیدا اعتقاد دارد و می گوید: احساس می کنم اگر یک نفر در مجموعه ای که در آنجا تبلیغ می کنم به سخنان حق توجه کند، گویی عاملی برای هدایت تمام عالم بوده ام.

حجت الاسلام باقریان در مدرسه ای دخترانه کار تبلیغ دین را انجام می دهد و با خوشرفتاری تمام، با دانش آموزان برخورد می کند.

او از اشعار و ادبیات متناسب سن دانش آموزان ابتدایی به تبلیغ می پردازد و در این مسیر موفق بوده است.

سید محمد حسین هاشمی تهیه کننده و سید محمدرضا هاشمی کارگردان این مجموعه هستند که به همت موسسه فیلمسازی رسانه یاسین فیلم تولید شده است.

سومین قسمت «سفیران هدایت» روز دوشنبه 23 اردیبهشت ساعت 21:00 روی آنتن شبکه افق می رود و تکرار آن هم ساعت 11:00 روز بعد پخش خواهد شد.

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد