1399/4/14
جنگ حقوقی و فرصتی برای دفاع از منافع ملی و مستضعفین جهان
تصویر خبر
ششمین قسمت برنامه تلویزیونی «گذرنامه» با موضوع جنگ حقوقی و فرصتی برای دفاع از منافع ملی و مستضعفین جهان، شنبه 14 تیرماه از شبکه افق پخش می شود.

«گذرنامه» عنوان برنامه ای است که به موضوعات بین‌المللی پیرامون انقلاب اسلامی اختصاص دارد و سعی می‌کند در هر قسمت طی گفت‌وگو با کارشناسان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، چالش‌ها، فرصت‌ها و تهدیدهای پیش رو را مورد نقد و واکاوی قرار دهد همچنین هدف این برنامه، پاسخ دادن به سوالات کمتر مطرح شده در حوزه بین‌الملل در سطح رسانه است.

بخشی از این برنامه هم به گفت‌وگو با صاحب‌نظران خارجی از طریق ارتباط اینترنتی اختصاص دارد و آیتم «سرمقاله» هم در ابتدای هر قسمت، به طرح موضوع می‌پردازد.

در ششمین قسمت «گذرنامه» به جنگ حقوقی به عنوان فرصتی برای دفاع از منافع ملی و مستضعفین جهان پرداخته می شود.

قرار است در این برنامه و با حضور محمد هادی ذاکر حسین عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به سوالات مختلفی پاسخ داده شود، پرسش هایی همچون اینکه در این دنیای پر از ظلم و ستم آیا می‌شود حق خودمان را بگیریم؟ دادگاه های بین‌المللی آیا واقعا توانایی گرفتن حق مظلومان را دارند؟ دولت‌های مختلف در گرفتن حق ایران و ملت‌های مستضعف چه عملکردی داشته‌اند؟

گفت وگوی اینترنتی با ایوا وکوشیچ استاد دانشگاه اوتریخت هلند بخش دیگری از برنامه خواهد بود.

«گذرنامه» شنبه ها ساعت 22 به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود و بازپخش آن هم ساعت های 16:30 روز بعد و 9 روز دوشنبه روی آنتن می رود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد