1396/12/29
تاریخچه پارس جنوبی در مستند «از آبادان تا عسلویه»
تصویر خبر
مستند «از آبادان تا عسلویه» روایت توسعه میدان گازی پارس جنوبی از زبان یکی از مدیران با سابقه حاضر در این میدان، دوشنبه 28 اسفند روی آنتن شبکه افق می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مستند «از آبادان تا عسلویه» زبان حال یکی از مدیران میدان پارس جنوبی از زندگی شخصی خود و پیشرفت این میدان در تاریخ انقلاب اسلامی، دوشنبه این هفته از شبکه افق پخش می شود.

در این مستند پای صحبت های شخصی می نشینیم که عمرش را برای سرافرازی ایران اسلامی هزینه کرده و حالا، کوله باری از تجربه را نیز در خدمت این هدف قرار داده است.

پارس جنوبی یکی از میادین مشترک گازی ایران و قطر محسوب می شود که طی سال های اخیر، شاهد سرمایه گذاری و رشد روزافزون تجهیزات استخراج و پالایش گاز طبیعی از سوی ایران در این منطقه هستیم.

فازهای مختلف پارس جنوبی در سال های مختلف توسط پیمانکاران عمدتا ایرانی به ویژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) تکمیل و اجرایی شده اند و نقش مهمی در افزایش درآمد و ثروت ملی داشته اند.

«از آبادان تا عسلویه» کاری از خانه مستند انقلاب اسلامی به کارگردانی امیرعباس خسروی نژاد، دوشنبه 28 اسفند ساعت 20:30 و تکرار آن ساعت 15:30 روز بعد از شبکه افق پخش خواهد شد.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
162 نظر در انتظار تاييد