1397/10/21
بسیج مردمی «تک تیراندازان زینبی» در سوریه
تصویر خبر
مستند «تک تیراندازان زینب» با موضوع بسیج مردمی در سوریه و گفت وگو با تک تیراندازان لشکر فاطمیون، شنبه 22 دی از شبکه افق پخش می شود.
قدرت های جهانی با راه اندازی گروه های تروریستی و تکفیری، می خواستند طی دو ماه دولت بشار اسد و به تبع آن مقاومت اسلامی را بشکنند، طبق نقشه آنها قرار بود در سوریه نامی از علی(ع) و فرزندانش نباشد و مرقد زینب کبری(س) با خاک یکسان شود ولی آنچه رخ داد حکایت دیگری بود.

گویی سوریه محل تولد بسیج جهانی مستضعفین شده، ایرانی، افغانستانی، لبنانی، عراقی و سوری چه فرقی می کند؟ مسلمان که باشی یک بار در وطن شناسنامه ای متولد می شوی و بار دیگر در سوریه، عراق یا دیگر کشورها، همانجا که شیعه و سنی آمده اند تا آل الله دوباره به اسارت نرود.

مستند «تک تیراندازان زینب» روایت گر تشکیل بسیج مردمی در سوریه است و در این بین، گروهی که به عنوان تک تیرانداز و با نام مقدس حضرت زینب(س) در خط مقدم مبارزه با تکفیری ها و تروریست ها حضور یافته اند.

در این فیلم با برخی تک تیراندازان و اعضای لشکر فاطمیون در سوریه گفت وگو شده است، از جمله سلیم اقبالی از یگان تک تیراندازان این لشکر که چندی بعد در یکی از عملیات ها علیه تکفیری ها، به شهادت رسید.

ناصر نادری تهیه کننده و محسن اردستانی رستمی کارگردان این مستند هستند.

«تک تیراندازان زینب» ساعت 21:00 روز شنبه 22 دی ماه روی آنتن شبکه افق می رود و تکرار آن هم ساعت 3:30 روز بعد پخش خواهد شد.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
165 نظر در انتظار تاييد