1397/3/20
با مجری با سابقه رادیو و تلویزیون در مستند «شما که غریبه نیستید»
تصویر خبر
زندگی شخصی و حرفه ای حسن سلطانی در بستمین قسمت مجموعه مستند «شما که غریبه نیستید» روایت می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق،  «شما که غریبه نیستید» مجموعه مستندی است که به افراد شاخص جامعه و پشت صحنه زندگی آنها و همراهی با آنها و خانواده این افراد می پردازد.

در هر قسمت یک شاهد حضور یک چهره خواهیم بود، شخصیت‌هایی از بین بازیگران مشهور سینما و تلویزیون، مجریان شاخص شبکه‌های مختلف، پیشکسوتان عرصه‌های گوناگون و دیگر نامداران ایرانی در سطح ملی و بین‌المللی در این مجموعه معرفی خواهند شد.

در این قسمت به زندگی شخصی و حرفه ای حسن سلطانی پرداخته می شود؛ او یکی از مجریان با سابقه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

در سابقهٔ فعالیت‌های این مجری پیش‌کسوت و گویندهٔ ارشد، اجرای برنامه‌های گفت‌وگو محور سیاسی ۴۵ دقیقه، تا انتها، دو نیم ساعت (شبکهٔ خبر)، گویندگی اخبار مشروح شبکه‌های ۲، خبر و جام‌جم، مدیر گویندگان شبکهٔ خبر، گویندگی برنامه‌های رادیوییِ در انتهای شب، تا به سرچشمهٔ نور (دههٔ ۱۳۶۰) و انبوهی از برنامه‌های معارفی از جمله اجرای برنامهٔ زندهٔ مصباح (شبکهٔ ۳) و برنامهٔ حسینیه (شبکهٔ جام‌جم) به چشم می‌خورد.

تهیه کنندگی «شما که غریبه نیستید» را عبدالله حاجی محمدی بر عهده دارد؛ این مجموعه مستند طی ماه مبارک رمضان، روزهای فرد ساعت 23 از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 11:30 روز بعد روی آنتن می رود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
164 نظر در انتظار تاييد