1397/5/17
بازیگر ایرانی از سال ها فعالیت هنری می گوید
تصویر خبر
زندگی شخصی و حرفه ای علی سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در بیست و دومین قسمت مجموعه مستند «شما که غریبه نیستید» روایت می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق،  «شما که غریبه نیستید» مجموعه مستندی است که به افراد شاخص جامعه و پشت صحنه زندگی آنها و همراهی با آنها و خانواده این افراد می پردازد.

در هر قسمت یک شاهد حضور یک چهره خواهیم بود، شخصیت‌هایی از بین بازیگران مشهور سینما و تلویزیون، مجریان شاخص شبکه‌های مختلف، پیشکسوتان عرصه‌های گوناگون و دیگر نامداران ایرانی در سطح ملی و بین‌المللی در این مجموعه معرفی خواهند شد.

در این قسمت به زندگی شخصی و حرفه ای علی سلیمانی اشاره می شود؛ او بازیگر، مجری و طراح دکور است که کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد تهران دارد.

اولین کار سینمایی سلیمانی «سفر بخیر» به کارگردانی داریوش مودبیان بود همچنین به عنوان دستیار کارگردان با پرویز شیخ‌طادی و بهروز بقایی (در دنیای شیرین دریا و ماه مهربان) همکاری داشته ‌است.

سلیمانی عضو ثابت تیم فوتبال هنرمندان است و همچنین از سال ۱۳۷۰ به تدریس کاراته و بازیگری می‌پردازد.

تهیه کنندگی «شما که غریبه نیستید» را عبدالله حاجی محمدی بر عهده دارد؛ این مستند چهارشنبه 17 مرداد ساعت 20:00 و تکرار آن ساعت 13:00 روز بعد روی آنتن شبکه افق می رود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
68 نظر در انتظار تاييد