1396/2/29
آدینه این هفته «جنگجوی پیروز» را در شبکه افق ببینید
تصویر خبر
فیلم سینمایی «جنگجوی پیروز» از ساخته های مجتبی راعی، جمعه 29 اردیبهشت روی آنتن شبکه افق می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، فیلم سینمایی «جنگجوی پیروز» به کارگردانی و نویسندگی مجتبی راعی برای پخش از شبکه افق در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه در نظر گرفته شده است.

داستان این فیلم درباره دوران قاجار است؛ گلین خانم، سوگلی ناصرالدین شاه از توطئه‌های انگلستان با خبر می‌شود و درصدد خنثی کردن توطئه برمی آید. از طرفی آقاخان نوری، میرزا هاشم (همسر پروین خواهر شاه) را مجبور می‌کند تا همسرش را طلاق بدهد چرا که او به پروین علاقه دارد.

از سوی دیگر میرزا هاشم از ترس به سفارت انگلیس پناهنده می‌شود و در این بین تلاش‌های گلین خانم برای خروج میرزا هاشم از سفارت و جلوگیری از طلاق خواهر در کنار توطئه سفیر انگلیس برای مسئله هرات، سوء ظن شاه را نسبت به گلین خانم برمی انگیزد. او بالاخره زمانی که شاه می‌خواست گلین را به جرم خیانت گردن بزند، از توطئه سفیر انگلیس و آقاخان نوری مطلع شده و در می‌یابد که گلین وفادارترین یار شاه است.

اکبر عبدی، فاطمه گودرزی، فردوس کاویانی، محمود پاک نیت، سعید امیر سلیمانی، حسن اکلیلی، محمود نظر علیان، مرتضی ضرابی و گوهر خیراندیش از جمله بازیگران «جنگجوی پیروز» هستند.

این فیلم سینمایی جمعه 29 اردیبهشت ساعت 18:30 از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 24:00 همان شب و 7:30 روز بعد روی آنتن می رود.


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
19 نظر در انتظار تاييد