1395/10/23
«ناهار فامیلی» مهمان نجف آبادی ها می شود
تصویر خبر
هشتمین قسمت مستند مسابقه «ناهار فامیلی»، تلاش خانواده نجف آبادی از گروه دوم برای رسیدن به مرحله بعد، پنجشنبه 23 دی از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مستند مسابقه «ناهار فامیلی» رقابتی خانوادگی و فرصتی مناسب برای کسانی است که می خواهند هنر آشپزی را به سبک ایرانی یاد بگیرند، در هر قسمت، پدربزرگ و مادربزرگ یک خانواده حضور دارند و بر اساس قرعه کشی از میان همه بچه ها و نوه هایشان، دو خانواده را برای مسابقه آشپزی بر می گزینند.

رقابت اصلی بعد از این مرحله آغاز می شود و هر خانواده سعی می کند خوشمزه ترین غذای ایرانی را درست کند و به فینال راه یابد.

شرکت کنندگان این مسابقه از شهرهای مختلف ایران انتخاب شده اند؛ چهار گروه که هر یک شامل 4 شهر هستند رقابت خود را آغاز می کنند و در مرحله دوم از هر گروه یک خانواده به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا خواهد کرد.

این فامیل ها هستند که با امتیاز دادن به هر خانواده، برنده را مشخص خواهند کرد همچنین دو مهمان خارجی هم در این مسابقه حضور دارند که دوست دارند مزه غذاهای ایرانی را بچشند؛ 20 امتیاز از سوی این مهمان ها به خانواده های برتر تخصیص داده می شود تا سرانجام یکی از آنها به مرحله نهایی برسد البته آنها امتیاز منفی هم دارند و می توانند برنده ها را به بازنده تبدیل کنند.

در هشتمین قسمت شاهد ادامه این رقابت جذاب و دیدنی خواهیم بود؛ در این قسمت، رامسری ها بی صبرانه منتظر هستند تا ببینند از گروه دوم، چه خانواده ای مدعی رقابت با آنهاست.

نجف آبادی ها قرار است در این قسمت توانایی خود را به اثبات برسانند و اگر توانستند، به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنند.

تهیه کنندگی و کارگردانی «ناهار فامیلی» بر عهده بلال الفت بوده است.

زمان پخش این برنامه ساعت های 19:00 و 23:00 و تکرار آن ساعت های 9:30 و 15:00 روز بعد خواهد بود.

انتهای پیام/

 

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
18 نظر در انتظار تاييد