1397/4/20
«حضور» سی ماهه یک ملت برای دفاع
تصویر خبر
مستند «حضور» با موضوع حوادث 30 ماه نخست بعد از پیروزی انقلاب و دخالت قدرت های جهانی در این وقایع، دوشنبه 18 تیرماه از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، مستند «حضور» درباره مهمترین حوادثی که طی 30 ماه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی رخ دادند ساخته شده است، حوادثی که بیشتر آنها با هدف تجزیه کشور و شکست انقلاب طراحی می شدند.

حقیقت آن است که در آن زمانه، منافع قدرت های جهانی ایجاب می کرد پیش از آنکه انقلاب اسلامی به الگویی برای استقلال و پیشرفت مردم دیگر جوامع تبدیل شود، به سرعت جلوی رشد و شکوفایی آن را بگیرند به همین دلیل شروع به انجام سلسله اقداماتی کردند که از جمله آنها می توان به انفجار و خرابکاری در لوله انتقال نفت آبادان، آشوب های خوزستان، خودمختاری کردستان، درگیری ها در غرب کشور، آشوب های مرزی و حوادثی از این قبیل، اشاره کرد.

همه این اتفاقات در نهایت به هشت سال جنگ تحمیلی قدرت های جهانی علیه ایران و مقاومت جانانه مردم کشورمان در برابر دشمن انجامید که به همه آنها در مستند «حضور» اشاره می شود.

تهیه کنندگی و کارگردانی این مستند بر عهده محمد علی فارسی بوده است که دوشنبه 18 تیرماه ساعت 22:00 و تکرار آن ساعت 8:00 روز بعد روی آنتن شبکه افق می رود.

 


  

Text to Identify
متن امنيتي جديد
68 نظر در انتظار تاييد