جهان آرا
ستایش مردانگی شهیدان مدافع حرم محمودرضا بیضائی و مصطفی کریمی

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، برنامه یکشنبه شب «جهان آرا» با عنوان در ستایش مردانگی و درباره دو تن از شهدای مدافع حرم، روی آنتن می رود.

شهید محمودرضا بیضایی و شهید مصطفی کریمی دو نفر از شهدای مدافع حرم بودند که چندی پیش در مبارزه با گروه های تکفیری به خیل عظیم شهدا پیوستند.

شهید محمودرضا بیضائی بعد از دو سال حضور در جبهه سوریه، در بعد از ظهر ۲۹ دیماه ۹۲ همزمان با سالروز میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در اثنای درگیری با مزدوران تکفیری استکبار در حالیکه فرماندهی محور عملیاتی در منطقه «قاسمیه» در جنوب شرقی دمشق را بر عهده داشت، بر اثر اصابت ترکش‌های یک تله انفجاری به ناحیه سر و سینه، به فیض شهادت نائل آمد.

شهید مصطفی کریمی، رزمنده افغانستانی لشکر فاطمیون یکی از نخبگان جامعه افغانستانی و فارغ‌التحصیل رشته معماری از دانشگاه تهران بود که چندی پیش داوطلبانه برای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) راهی سوریه شد و توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.

قرار است در برنامه امشب، احمد رضا بیضایی و دکتر کریمی برادران این دو شهید مدافع حرم در برنامه حضور یابند و با محمد حسین بدری مجری جهان آرا به گفت وگو پیرامون سیره اخلاقی و آرمان های برادران شهیدشان بنشینند.

«جهان آرا» یکشنبه شب 3 بهمن ساعت 22:00 به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود.

 

 

ebmed-type
212.8 MB
Text to Identify
متن امنيتي جديد