چوب خط
فیش های نجومی و واکنش های مناسب

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، شصت و پنجمین قسمت برنامه تلویزیونی «چوب خط» با موضوع «کارنامه هدفمندی یارانه ها در 6 سال گذشته» به روی آنتن می رود.

علی مروی تهیه کننده این برنامه در این زمینه اظهار کرد: طرح هدفمندی با عنوان جراحی بزرگ اقتصاد ایران معرفی شد و در طول این سال ها با افت و خیزهای زیادی همراه بود.

وی افزود: اجماع زیادی بین کارشناسان و مسئولان دولتی در این زمینه وجود داشت اما بعد از گذشت 6 سال هنوز فاز نخست آن به سرانجام نرسیده است.

تهیه کننده چوب خط خاطرنشان کرد: سرنوشت جراحی اقتصادی بزرگ ایران در برنامه این هفته با حضور منتقدین و موافقین طرح هدفمندی یارانه ها مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: در آیتم «خط کش» برنامه این هفته نیز به هدفمندی یارانه ها از نگاه یکی از تئوریسین های آن یعنی دکتر پژویان اشاره می شود و چرایی اجرای این طرح مطرح خواهد شد.

مروی افزود: خالقی از اتاق صنعت و معدن ایران نیز در آیتمی دیگر از بدهی 6 ساله دولت در پرداخت سهم تولیدکنندگان می گوید همچنین گزارشی مردمی با موضوع آب رفتن یارانه های نقدی در مقابل تورم به نمایش در می آید.

گفتنی است آیتم «خط خبری» این هفته نیز در سایت خبری تحلیلی «الف» و با موضوع قراردادهای نفتی و غفلت از توانمندی های داخلی می گذرد.

شصت و پنجمین قسمت «چوب خط» چهارشنبه یکم دی ماه ساعت 20:30 به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود.

تکرار آن هم ساعت 16:00 روز بعد به روی آنتن می رود.

 

ebmed-type
181.1 MB
Text to Identify
متن امنيتي جديد
251 نظر در انتظار تاييد