چوب خط
استقلال اقتصادی تا استقلال رأی در رسانه ها

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، علی مروی تهیه کننده برنامه «چوب خط» با اشاره به پخش پنجاه و نهمین قسمت این برنامه از شبکه افق اظهار کرد: با توجه به برگزاری نمایشگاه مطبوعات در تهران، به مبحث «استقلال اقتصادی تا استقلال رأی در رسانه ها» می پردازد.

وی افزود: قرار است در این برنامه و با حضور دو نفر از اهالی رسانه و مطبوعات، به این مسئله پرداخته شود که وابسته بودن رسانه ها در حوزه اقتصادی تا چه میزان بر تحلیل ها و نظرات آنها تاثیرگذار است.

تهیه کننده برنامه چوب خط گفت: روز گذشته و به همت خبرگزاری جمهوری اسلامی، مناظره ای با موضوع «دستاوردهای اقتصادی برجام» در نمایشگاه مطبوعات برگزار شد که خلاصه ای از آن در قالب میان برنامه به روی آنتن می رود.

وی ادامه داد: همچنین در گزارشی شامل گفت وگو با اصحاب جراید در نمایشگاه مطبوعات امسال، دغدغه های اقتصادی و معیشتی اهالی خبر و رسانه از زبان خودشان بیان می شود.

مروی خاطرنشان کرد: در بخش «نگاه هفته نیز پیگیر مطالبات مخاطبان در مورد بیمه رانندگان تاکسی و حق مشاغل سخت آتشنشانان خواهیم بود.

گفتنی است پنجاه و نهمین قسمت برنامه «چوب خط» چهارشنبه 19 آبان ساعت 20:30 به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 15:30 روز بعد به روی آنتن می رود.

انتهای پیام/

ebmed-type
205.0 MB
Text to Identify
متن امنيتي جديد
251 نظر در انتظار تاييد