فرشتگان گمشده
قسمت اول

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، آمریکا یکی از چند کشوری است که بیشترین اختلاف طبقاتی در آن به چشم می خورد اما همچنان تصویری که از ایالات متحده در رسانه های غربی ارائه می شود در امتداد شعار قدیمی رویای آمریکایی است.

با وجود بحران مالی و شکست سیاست های اقتصاد سرمایه داری، رسانه ها تلاش می کنند تا تصویر حقیقی جامعه آمریکا کمتر در معرض دید جهان قرار بگیرد.

مستند «فرشتگان گمشده» در سه قسمت، به وجهی دیگر از زندگی آمریکایی نزدیک می شود که همواره تحت سانسور شدید رسانه ای پنهان بوده است.

در این فیلم شاهد زندگی اسف بار گروهی از مردم آمریکا به ویژه سیاه پوستان در حاشیه شهرهای بزرگی همچون نیویورک و واشنگتن هستیم؛ زندگی در خانه های تنگ و تاریک و با کمترین امکانات و امرار معاش به وسیله جمع آوری زباله آن هم در کشوری که افراد متمکن آن، جزو ثروتمندترین انسان ها بر روی زمین هستند.

همچنین با برخی فعالان اجتماعی و مدیران موسسات خیریه نیز در مورد کمک رسانی به این اشخاص با وجود سختی های فراوان گفت وگو شده است.

آگی اورسی تهیه کنندگی این مجموعه را بر عهده داشته که طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه این هفته به روی آنتن شبکه افق می رود.

دومین قسمت «فرشتگان گمشده» را می توانید سه شنبه دوم آذرماه ساعت 20:00 و تکرار آن را روز بعد ساعت 13:00 از این شبکه ببینید.

انتهای پیام/

ebmed-type
56.7 MB
Text to Identify
متن امنيتي جديد
31 نظر در انتظار تاييد