چهره در قاب
سید مسعود شجاعی طباطبایی

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، چهارمین قسمت مجموعه مستند «چهره در قاب» به زندگی و فعالیت های حرفه ای سید مسعود شجاعی طباطبایی می پردازد.

شجاعی طباطبایی از جمله کاریکاتوریست های مطرح کشورمان است که از سال 1360 فعالیت حرفه ای خود را شروع و طی این مدت، آثار متعددی با موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خلق کرد.

او همچنین طی سال های اخیر، مسئولیت برگزاری مسابقات بین المللی کاریکاتور با موضوعات هولوکاست و غزه را عهده دار بوده است؛ مدیریت خانه کاریکاتور ایران و خانه کاریکاتور انقلاب، مدیر مسئولی کیهان کاریکاتور، سردبیری مجله ایران کارتون و دبیر بخش آسیا فصلنامه کمیک جهانی پنسیلوانیا از جمله سمت های او محسوب می شوند.

عکاسی در دوران دفاع مقدس و به تصویر کشیدن ایثار و فداکاری رزمندگان در عملیات های مختلف، از دیگر وجوه فعالیت هنری شجاعی به شمار می رود.

مستند «چهره در قاب» که به معرفی هنرمندان معاصر می پردازد، این هفته با این هنرمند برجسته کشورمان همراه می شود و او از خاطرات سال ها فعالیت در عرصه کاریکاتور و عکاسی می گوید؛ همچنین آثار مشهور او و داستان خلق هر یک به اختصار بیان می شود.

حسین همایونفر تهیه کنندگی و علی ملاقلی پور کارگردانی این قسمت از چهره در قاب را بر عهده دارند که قرار است جمعه 21 آبان ساعت 22:00 از شبکه افق پخش شود.

ساعت های 7:30 و 15:00 روز بعد هم برای پخش تکرار این برنامه در نظر گرفته شده اند.

انتهای پیام/

ebmed-type
173.7 MB
Text to Identify
متن امنيتي جديد
23 نظر در انتظار تاييد