آفاق
1395/08/23

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، برنامه تلویزیونی و گفت وگو محور «آفاق» در این هفته با موضوعات و کارشناسان مختلف به روی آنتن می رود.

شنبه این هفته و با حضور حجت الاسلام والمسلمين محمدرضا برادران، بحث «محبت در خانواده» مورد بررسی قرار گرفت و یکشنبه 23 آبان نیز «مدیریت اختلافات با خانواده همسر» با حضور منصوره رحماندوست مشاور خانواده و مدرس حوزه و دانشگاه موضوع گفت وگو خواهد بود.

دكتر علي انتظاري استاد دانشگاه علامه طباطبايي در روز دوشنبه 24 آبان به مبحث «آسيب هاي مناسبات والدين و فرزندان» می پردازد و در روز سه شنبه هم شاهد گفت وگوی مجری برنامه با حجت الاسلام والمسلمين علي سرلك با موضوع «موضوع نامه ي ٣١ حضرت علي (ع)» خواهیم بود.

چهارشنبه ٢٦ آبان برنامه آفاق میزبان خانم دكتر فهيمه فرهمندپور عضو هيئت علمي دانشگاه است؛ موضوع گفت وگوی این برنامه نیز «اساسي ترين تربيت ديني و راهكارهاي عيني و عملياتي تحقق آن در فرايند تربيت» در نظر گرفته شده است.

سرانجام در قسمت پایانی این هفته نیز دکتر امیر حسین بانکی پور از اساتید دانشگاه در مورد «فرهنگ کار در معارف اسلامی» مطالبی را بیان می کند.

روز جمعه هم گزیده ای از مهمترین عناوین مطرح شده طی این قسمت ها به نمایش در می آید.

برنامه تلویزیونی «آفاق» به تهیه کنندگی الهه بهبودی، هر روز ساعت 17:00 از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 11:30 روز بعد به روی آنتن می رود.

انتهای پیام/

 

ebmed-type
139.9 MB
Text to Identify
متن امنيتي جديد
13 نظر در انتظار تاييد